Home alimenty Alimenty Warszawa

Alimenty Warszawa

by ADWOKAT MARTA WNUK
Alimenty Warszawa

Alimenty Warszawa

Alimenty Warszawa. Niewątpliwie alimenty  to jedna z  najważniejszych kwestii, która powoduje konflikt rozstających się osób – zarówno w małżeństwie, jak i w związku partnerskim.  Spór o dziecko to normalność w kancelarii prawnej. Adwokat rodzinny zajmujący się sprawami rodzinnymi wie, co robić w takich sytuacjach.

JAK POMAGAM ❤️

KONTAKT

O mnie 👩🏻‍💻

Jeśli poszukujesz rozwiązań w tym zakresie, chcesz wnieść pozew o alimenty, sprawę o kontakty z dzieckiem, rozwód i alimenty i szukasz rzetelnego adwokata do sprawy o alimenty, moja kancelaria zajmuje się prawem rodzinnym i w tym obszarze Ci pomoże.

Rozwód i alimenty

Sprawy o alimenty to sprawy z kategorii ciężkiej. Ludzie walczą przy alimentach o każdą złotówkę. Do płacenia alimentów najczęściej są zobowiązani rodzice względem dziecka, ale nie zawsze. Dla przykładu – rozwiedziony małżonek może żądać alimentów. Kalkulator Alimentów – Alimenty – ZRÓB TO!

 

CHCESZ WIĘCEJ DOWIEDZIEĆ SIĘ O ROZWODZIE – ZAPRASZAM NA FILM – KLIKNIJ

 

Alimenty Warszawa

Co zrobić, żeby dostać wysokie alimenty?

Przede wszystkim wszystko zależy, co znaczą dla ciebie „wysokie alimenty”? Alimenty w wysokości 5000 zł, czy 500 zł? A co zrobić, żeby dostać jak najniższe alimenty? Gdy przychodzi do mnie mężczyzna i chce jak najniższe alimenty, to wiem, co robić. Jeżeli przychodzi do mnie np. kobieta i chce na rzecz dziecka jak najwyższe alimenty, też wiem co zrobić.

W pierwszej kolejności trzeba doprecyzować cel.

Alimenty Warszawa

No i tutaj w pierwszej kolejności zastanówmy się co zrobić, żeby dostać wysokie alimenty na rzecz dziecka. W pierwszej kolejności trzeba ujawnić koszty, jakie ponosi rodzic na rzecz dziecka. Jeżeli dziecko chodzi do prywatnej szkoły, ubiera się w luksusowe ubrania, żyje na bardzo wysokim poziomie, wyjeżdża na drogie wakacje, ma dodatkowe zajęcia, to wszystko trzeba wykazać w postępowaniu dowodowym. Sprawa o alimenty – 10 rzeczy. Możesz się zaskoczyć, ile będzie płacił!

Tak, trzeba ujawnić tę okoliczność oraz wykazać dokumentami / wyciągami /rachunkami imiennymi bądź fakturami, że takie koszty ponosisz. Nie mogą być to koszty na przyszłość, ponieważ przyszłość sądu nie interesuje. Sąd interesuje się teraźniejszością i obecnymi alimentami. Alimenty w Warszawie

 

Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎ tel.: +48691512933

📧kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Alimenty Warszawa

Opowiem Wam sytuację, która odzwierciedla historię, kiedy drugi rodzic ukrywa dochody.  

Twierdzi, że ma niski dochód, a w rzeczywistości jeździ samochodem marki Porsche za 500 000 zł, ma dwa motory, wyjeżdża na luksusowe wakacje za 40 000 zł, posiada zegarek za 70 000 zł i inne luksusy.

Dlatego też w takich sytuacjach, kiedy osoba jest majętna, a mamy podejrzenia, że może zacierać tę rzeczywistość, warto pokazać sądowi jak jest naprawdę.

KONTAKT

O mnie 👩🏻‍💻

Jak to zrobić? Najlepiej dowodami w postaci zdjęć. W mojej ostatniej sprawie był mężczyzna, który prowadził dużą firmę i związku z tym jego inwestycje też były bardzo duże. Zmartwienie mojej klientki wywoływał fakt, iż ostatnie lata w jego firmie były na minusie z uwagi na inwestycje, jakie prowadził. Dlatego w takich sytuacjach ważne jest pokazanie rzeczywistości.

Alimenty Warszawa

Alimenty Warszawa

Co zrobiliśmy w tej sprawie? Pokazaliśmy jego samochód, ubiór, kolekcję zegarków, wyciągi z kont, na jakie wakacje jeździł.

Pamiętajmy, iż możliwości ojca to jedno, a potrzeby dziecka to drugie. W pierwszej kolejności należy zająć się potrzebami, a w dalszej części możliwościami.

Wysokość alimentów

Przy ustalaniu wysokości alimentów należy wziąć pod uwagę zarówno usprawiedliwione potrzeby osoby, jak i możliwości zarobkowe pozwanego.

Pamiętajmy, że to nie tylko obecne dochody – ale również dochody, jakie mógłby osiągnąć, gdyby wykonywał pracę adekwatną do uzyskanego wykształcenia i doświadczenia, biorąc pod uwagę aktualną sytuację na lokalnym rynku pracy.

Rozwód czy rozdzielenie rodziców nie może wpływać na standard życia dziecka.

Sądy w sprawach o alimenty zwracają uwagę na to, jak dotychczas wyglądało życie. 

Pamiętajmy, że na ustalenie wysokości świadczenia alimentacyjnego nie mają wpływu różnorodne świadczenia, np. z programu Rodzina 500 plus.Jak obniżyć alimenty? Alimenty Warszawa Historia

Adwokat 

W zakresie alimentów  – Kancelaria Adwokat Marty Wnuk  oferuje klientom kompleksową pomoc. Każdy z adwokatów i radców prawnych pracujących w Kancelarii:

  • reprezentuje klientów w postępowaniach o alimenty przed sądem;
  • przygotowuje pozew o alimenty;
  • pozew o rozwód;
  • przygotowuje wnioski o zabezpieczenie alimentów;
  • udziela porad prawnych;
  • reprezentuje klientów w negocjacjach.
  • sporządza opinie prawne.

W razie wątpliwości skonsultuj się z doświadczonym prawnikiem. Przede wszystkim walcz o swoje prawa! Powodzenia! JAK POMAGAM ❤️

Przeczytaj więcej:

Kalkulator Alimentów. Alimenty – ZRÓB TO!

You may also like

Umów się na Konsultacje [Płatną]