Adwokat rozwód Nowy Dwór Mazowiecki

Adwokat rozwód  Nowy Dwór Mazowiecki

Rozwód niesie ze soba różne konsekwencje, zastanawiamy się nad tym jak będzie wyglądało nasze życie po rozwodzie.

Wszystko zależy od tego jak zaplanujemy pierwsze etapy naszego rozwodu.

Uważam że jeżeli popełnimy na tym etapie dużo błędów skutki mogą być nieodwracalne a w szczególności możemy zniszczyć relacje która nigdy w życiu się już nie odbuduje.

Nie polecam Państwu eskalacji konfliktów i walki o dzieci gdyż skutki mogą być bolesne. Gdyż tak naprawdę na tym w szczególności ucierpią dzieci.

 

Z poważaniem, Adwokat Marta Wnuk ✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎ tel.: +48691512933 📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Jeżeli będziemy walczyć  i  wprowadzać dzieci w  Konflikt to często dochodzi do sytuacji w której to dzieci wybierają jedną osobę. Tak  – dokonują wyboru odrzucają jedną osobę zaś drugą faworyzują. Na przykładu jeżeli dziecko jest więcej z mamą. I niestety jeżeli między rodzicami jest konlikt – to zdarzają się sytuacje że dzieci odrzucają drugiego rodzica i nie chcę mieć z tym drugim rodzicem Kontaktów.

W mojej ocenie niedopuszczalne jest sytuacja w której to dorośli mieszają  dzieci w konflikt i  opowiadają dzieciom o wszystkich kwestiach procesowych – Sprawach Sądowych.  Musimy pamiętać że musimy tak przeprowadzić rozprawę aby wszyscy byli szczęśliwi.

Dzieci rozwód

A zatem należy mieć na uwadze dobro małoletnich dzieci. Dlatego też dla rodzica który nie sprawuje bezpośredniej pieczy nad dzieckiem bardzo ważne jest określenie kontaktów aby utrzymać więź.  Kolejną istotną rzeczą jest wysokość alimentów. W tym obszarze bardzo często zdarzają się sytuacje iż rodzice nie znajdują porozumienia. Należy w sprawach o Alimenty przedstawić konkretnie koszt utrzymania dzieci i przeanalizować tą sytuację.

 

Z poważaniem, Adwokat Marta Wnuk ✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎ tel.: +48691512933 📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Adwokat rozwód  Nowy Dwór Mazowiecki

Rozwód –   Jeżeli nie wiesz jak złożyć pozew  to zapoznaj się z Jak złożyć pozew o rozwód ?✅☎✅.Każda sytuacja jest inna i należy ją indywidualnie rozstrzygać. Adwokat Pozew o rozwód. Jak uzasadnić pozew o rozwód ?💖👮‍♀🏤

Wydaje nam się że mamy świadków a okazuje się zupełnie inaczej. Sprawa o rozwód . Świadkowie kłamią ?

 

Alimenty Nowy Dwór Mazowiecki

Alimenty – Ile sądy zasądzają na dziecko ? Czy mogę dostać alimenty na rzecz małżonka ?  Alimenty wysokość –  Ile alimentów 1500 złotych czy 2500 zł. ?

Dlatego każdą sytuację należy rozpatrywać indywidualnie.  Sprawa o alimenty jest niezwykle skomplikowana. Dlatego też, nalezy dobrze się przygotować. Alimenty w jakiej wysokości ? Jakie są wyroki

Adwokat –  Dzieci 

Dorośli się rozwodzą a dzieci zawsze zostaną. Warto rozważyć opiekę pół na pół Opieka naprzemienna –  Dziecko pól na pół. Inne ważne artykuły. Adwokat od kontaktów- Nie chce regulować kontaktów z dzieckiem ?☎☎☎

 

 „Artykuł na onet.pl, gdzie opowiadam o alienacji rodzicielskiej – zachęcam do lektury! https://kobieta.onet.pl/stop-alienacji-rodzicielskiej-w-kilkunastu-miastach-polski-zawisly-billboardy/xk9jntj „

 

Adwokat podział majątku 

Czeka Cię podział majątku wspólnego przed Sądem ? Przygotuj się do tego dobrze.

 

Adwokat rozwód  Nowy Dwór Mazowiecki

Opinie o mojej Kancelarii

 Nowy Dwór Mazowiecki

Z poważaniem, Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎tel.: +48691512933

📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Zadzwoń