Adwokat rozwód Marki

Adwokat rozwód Marki

Masz problem ?

Niewątpliwie to trudny czas. Domyślam się, że skoro to czytasz to potrzebujesz Adwokata ?

Czeka Cię sprawa ? Rozwód, Alimenty, kontakty z dziećmi  czy podział majątku ?

Wchodzą w grę trudne emocje.  W pierwszej kolejności muszę poznać Twoją Historię. Zrobię wszystko aby Ci pomóc.

 

Z poważaniem,Adwokat Marta Wnuk✅Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎ tel.: +48691512933 📧e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Adwokat rozwód Marki

Mąż chce zabrać mi dzieci. Spokojnie. Jeżeli mąż chce zabrać dzieci, to musimy też pamiętać o tym, czego chcą same dzieci. To nie jest tak, że rodzice powinni sobie wyrywać dzieci, jednakże trzeba przeanalizować twoją sytuację. Jeżeli dzieci będą chciały zostać z ojcem i mają dojrzałość emocjonalną na takim poziomie, że biegli uznają, iż dla ich dobra wskazane będzie zamieszkanie z ojcem, to wówczas może się tak skończyć. W takich sytuacjach najlepiej określić sposób wychowania.

Adwokat  Marki

Warto od razu przedstawić plan wychowawczy dzieci i zaproponować, że dzieci zostaną przy tobie, zaś dla ojca proponujesz kontakty. Można ustalić, że będą odbywały się w miejscu zamieszkania dzieci albo że ojciec będzie przyjeżdżał po dzieci i zabierał je do swojego miejsca zamieszkania. Wszystko zależy od tego, w jakiej jesteś sytuacji. Dlatego jeżeli masz problem, to proponuję w pierwszej kolejności zgłosić się do kancelarii adwokackiej. My świadczymy pomoc w całym kraju. Wybieramy swoich prawników zgodnie ze specjalizacją. Rozwód bez orzekania o winie, alimenty, podział majątku, kontakty z dziećmi to nasze bardzo wąskie specjalizacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie osiągnąć satysfakcjonujący cię wyrok.

Proponuję w pierwszej kolejności skorzystać z konsultacji. Koszt zgodnie z cennikiem to 150 zł. Wtedy też przeanalizujemy twoją sprawę i pomożemy ci rozwiązać problemy. Oczywiście nie oszukujmy się – pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, jednakże odpowiednia pomoc dobrego prawnika do rozwodu jest w stanie wiele zmienić.

Adwokat rozwód Marki

Konflikty około rozwodowe niekiedy przysparzają wiele trudności. Są sytuacje, gdy strony walczą ze sobą o majątek, o dzieci, o wysokość alimentów. Wszystko jest jedną wielką eskalacją konfliktów. Niestety strony walczą i i nie planują się poddać. Wobec tego są to poważne kwestie. Każdy z tych obszarów musi być przeanalizowany, a ty musisz mieć poczucie zaopiekowania się twoją sprawą. Wyobraźmy sobie sytuację, że jeden z małżonków porywa dzieci i je przetrzymuje, albo wyrzuca cię z domu…

„Mąż zamknął pokoje, w których znajdują moje osobiste rzeczy. Co mam robić?”

Ostatnio coraz częściej zdarzają mi się sprawy, gdy jeden z małżonków zabiera twoje osobiste rzeczy, a ty nie możesz ich odzyskać (dla przykładu zamyka pokoje i mówi, że nie masz prawa tam wejść). Co w takiej sytuacji? Jeżeli są konflikty w obszarze mieszkania, wówczas trzeba przede wszystkim zadbać również o ten obszar, albowiem w sprawie o rozwód można określić sposób korzystania ze wspólnej nieruchomości. Jest to bardzo istotne, albowiem jeżeli państwo mieszkacie razem i mają być na tym tle konflikty, to trzeba wówczas jasno i konkretnie określić sposób korzystania ze wspólnej nieruchomości.

Sąd rozwodowy ma podstawy, aby określić sposób korzystania ze wspólnej nieruchomości. Jednakże w sytuacji, kiedy jest konflikt w tym zakresie i pani osobiste rzeczy znajdują się w posiadaniu męża, może pani również poprosić policję o pomoc. Sąd nie ma mocy, aby ingerować jeszcze przed terminem rozprawy w zakresie tego, gdzie i jak rozdzielić wasze rzeczy. Są to kwestie podziału majątku.

Rozwód Marki

Rozwód to zdecydowanie trudny czas. Dlatego ważne aby znaleść wtedy wparcie i zrozumienie. Alimenty  „Nic tak nie dzieje ludzi jak pieniądze”. „Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze” . Kontakty z dziećmi  – Zdarza się tak, że dzieci są przedmiotem walki. Czasem strony nawet nie mają świadomości że walczą.

W związku z tym, należy każdą historię – sprawę poznać i wtedy można więcej coś powiedzieć i ustalić krok po kroku.

Z poważaniem, Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎tel.: +48691512933

📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Zadzwoń