Adwokat rozwód Łomianki

Adwokat rozwód Łomianki

Adwokat rozwód Łomianki

Czeka Cię rozwód i musisz podjąć decyzję ? Czy są łatwe rozwodu ? Jak dobrze się przygotować ? Zdecydowanie prostsze są rozwody kiedy nie ma dzieci, kiedy nie łączą was kwestie majątkowe jednakże rozwodów bez dzieci jest mało. W ogóle moim zdaniem rzadko kiedy są proste rozwody ;).

Dlatego też jeżeli czekacie rozwód, i myślisz o rozwodzie to musisz sam wewnętrznie podjąć taką decyzję a później z konsultować to z prawnikiem. Chciałabym zaznaczyć iż jestem pełnomocnikiem które często hamuje ludzi i nie zawsze namawia do rozwodu. Kiedy czuję jeżeli ktoś jest nieprzygotowany psychicznie nie daje od razu umowy do podpisania tylko proszę żeby zastanowili się kilka dni a ja umowę prześlę na e-mail.

Rozwód to naprawdę bardzo ważna decyzja w twoim życiu i uważam że niekiedy jest on konieczny. To jedyna droga do twojego szczęścia. Nie wyobrażam sobie życia w którym ludzie się męczą, płaczą, czują się zastraszeni, nie czują szczęścia. Wtedy należy podjąć decyzję a za decyzją idą postępowania ws. decyzję musi być przemyślana i świadoma.

 

Z poważaniem, Adwokat Marta Wnuk ✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎ tel.: +48691512933 📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Adwokat rozwód Łomianki

Dzięki dobremu nastawieniu do rozwodu będzie ci łatwiej przejść cały proces rozwodowy. Gdyż nigdy nie wiadomo jak druga osoba się zachowa, czy będzie walczyła o dzieci, czy będzie walczyła o Majątek, czy będzie chciała dochodzić winę w procesie rozwodowym. Niekiedy przychodzimy i mówimy do prawnika że napewno będzie wojna. Okazuje się że nie jest tak źle.

Zdarzają się sytuacje kiedy to myślimy będzie super prosto idziemy sami do sądu bez prawnika do rozwodu i spotykają nas niespodzianki – Druga strona przychodzi z pełnomocnikiem i zmienia stanowisko w sprawie. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji.

Adwokat  Łomianki

 

Z poważaniem, Adwokat Marta Wnuk ✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎ tel.: +48691512933 📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Alimenty 

 

Musimy być również świadomi jakie są konsekwencje rozwodu.Dla przykładu alimenty na dzieci ? Czy analizowaliście to ?

Alimenty  a opieka naprzemienna

Często zastanawiacie się co z Alimentami gdy wybierzecie opiekę naprzemienną. Zdarzają się sytuacje że nie chcemy określić opieki naprzemiennej gdyż chcemy Alimenty. Jednakże Szanowni państwo tak do końca nie jest gdyż możemy określić opiekę naprzemienną oraz ustalić że jeden z rodziców dla przykładu ojciec który zarabia więcej będzie partycypował w określonej kwocie tytułem alimentów.

Opieka naprzemienna

Zdarzają mi się sytuacji w mojej pracy zawodowej jako adwokat że sąd określa opiekę naprzemienną i wpisuje dla przykładu od jednego z rodziców dla przykładu od ojca na rzecz małoletnich kwotę  300 zł.. Wyobraź my sobie sytuację że matka dzieci nie chce opieki naprzemiennej gdyż nie ma pewności że ojciec będzie regularnie partycypował w kosztach np. związanych ze szkołą. A może warto znaleść porozumienie? 

Zdecydowanie pieniądze są ważne. 3.000 zł. Alimentów ? Czy to mało czy dużo ?👮‍♀🏤🏣🏦

Sprawa o alimenty jest niezwykle skomplikowana. Są watpliwości w zakresie wysokości alimentów. Alimenty w jakiej wysokości ? Jakie są wyroki

Kontakty z dziećmi 

Zgłaszacie się do mnie i zastanawiacie jak po rozwodzie wychowywać dziecko. Warto rozważyć opiekę pół na pół.

Więcej:

Opieka naprzemienna –  Dziecko pól na pół

Czy dziecko może być świadkiem w sprawie o rozwód?

Niekiedy pytacie mnie czy trzeba regulować kontakty ? Co do zasady nie. Adwokat od kontaktów- Nie chce regulować kontaktów z dzieckiem ?☎☎☎

Adwokat podział majątku 

Czeka Cię sprawa o podział majątku ? Zapoznaj się z artykułami.  Nierówny podział majątku. 30% żona 70 % mąż.

Niewątpliwie sprawy o podział majątku są trudne.Nierówny podział majątku. 30% żona 70 % mąż. W związku z tym, warto zapoznać się jak podzielić majątek. Jak podzielić majątek w Sądzie ? Od czego zacząć..📧📧🏦

 

Zdecydowanie dobrze żeby był plan i strategia. Ty musisz wiedzieć co jest krok po kroku żeby mieć pewność i czuł/a się spokojny. 

 

Adwokat rozwód Łomianki

Opinie o mojej Kancelarii

Łomianki

 

Z poważaniem, Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎tel.: +48691512933

📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Zadzwoń