Adwokat rozwód Piastów

Adwokat rozwód Piastów

Masz problem ?

Niewątpliwie to trudny czas. Domyślam się, że skoro to czytasz to potrzebujesz Adwokata ?

Czeka Cię sprawa ? Rozwód, Alimenty, kontakty z dziećmi  czy podział majątku ?

Wchodzą w grę trudne emocje.  W pierwszej kolejności muszę poznać Twoją Historię. Zrobię wszystko aby Ci pomóc.

Adwokat rozwód Piastów

Jeżeli mieszkasz w Piastowie bądź ostatnie wspólne miejsce zamieszkania to Piastów to zgodnie z właściwością rozwód będzie odbywał się w Warszawie.  Tak, w Warszawie w Sądzie Okręgowym. Moja kancelaria mieści się niedaleko Sądu. LINK DO SĄDU ROZWODOWEGO

Piastów

Natomiast inne sprawy rodzinne niż rozwód, być może będą toczyć się w Sądzie Rejonowym w Pruszkowie.  LINK DO SĄDU  To zależy. Od rodzaju sprawy, czy rozwód, alimenty czy może sprawa o kontakty. Dlatego proponuje krótką rozmowę abyś wiedział co robić dalej.

 

Rozwód to zdecydowanie trudny czas. Dlatego ważne aby znaleść wtedy wparcie i zrozumienie. Każda Historia jest inna. Dlatego należy analizować historię  podczas indywidualnego spotkania/ konsultacji.

Rozwód to też początek nowego życia. Należy mieć strategię i plan na rozwód.

Rozwód to plan na przyszłość. Dlatego należy jak najlepiej zakończyć małżeństwo i uregulować kwestie związane z dziećmi, alimentami, podziałem majątku.

Rozwód to zdecydowanie trudny czas. Dlatego ważne aby znaleść wtedy wparcie i zrozumienie.Należy mieć strategię i plan na rozwód.  Jeżeli nie wiesz jak złożyć pozew i masz wątpliwości to zapoznaj się z Jak złożyć pozew o rozwód ?✅☎✅.

Bardzo często zgłaszacie się do mnie i zastanawiacie się jak uzasadnić pozew ? Jest w internacie bardzo dużo wzorów ? Czy są one dobre ? Każda sytuacja jest inna i należy ją indywidualnie rozstrzygać. Adwokat Pozew o rozwód. Jak uzasadnić pozew o rozwód ?💖👮‍♀🏤

Nadto, musimy wiedzieć że rozwód to trudny czas. Wydaje nam się że mamy świadków a okazuje się zupełnie inaczej. Sprawa o rozwód . Świadkowie kłamią ?

Zdecydowanie będzie to trudny czas, jednakże można wyjść z niego. Najważniejsze jest aby dobrze to zaplanować.

 

Adwokat

Adwokat rozwód Piastów

 

Alimenty  „Nic tak nie dzieje ludzi jak pieniądze”. „Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze” . Zdecydowanie pieniądze są ważne. Dzieci kosztują. Najczęściej zgłaszacie się do mnie gdyż nie macie wiedzy jak wyliczyć alimenty. Alimenty wysokość – Ile alimentów 1500 złotych czy 2500 zł. ?

Sprawa o alimenty jest niezwykle skomplikowana. Są watpliwości w zakresie wysokości alimentów. Alimenty wysokość – Ile alimentów 1500 złotych czy 2500 zł. ?

Adwokat –  Dzieci 

Kontakty z dziećmi 

 

Zdarza się tak, że dzieci są przedmiotem walki. Czasem strony nawet nie mają świadomości że walczą.

Zgłaszacie się do mnie i zastanawiacie jak po rozwodzie wychowywać dziecko. Warto rozważyć opiekę pół na pół Opieka naprzemienna –  Dziecko pól na pół. Niekiedy taka forma wychowania nie jest dobra. Wszystko zależy od sytuacji w jakiej się znajdujecie. Niekiedy pytacie mnie czy trzeba regulować kontakty ? Co do zasady nie. Adwokat od kontaktów- Nie chce regulować kontaktów z dzieckiem ?☎☎☎

Adwokat podział majątku 

Jeżeli w trakcie związku małżeńskiego zdobyliście majątek to koniecznie przeanalizuj poniższe wpisy. Warto abyś był dobrze do tego przygotowany.  Dlatego najlepiej umówić się na konsultacje aby przeanalizować Twoją sytuacje i ustalić plan działania.

Musimy pamiętać, iż nie zawsze podział jest pół na pół. Nierówny podział majątku. 30% żona 70 % mąż. Niewątpliwie sprawy o podział majątku są trudne, niekiedy trwają kilka lat. Dlatego ważne aby spróbować znaleść możliwość porozumienia się .

W związku z tym, warto zapoznać się jak podzielić majątek. Jak podzielić majątek w Sądzie ? Od czego zacząć..📧📧🏦

 

Zdecydowanie dobrze żeby był plan i strategia. Ty musisz wiedzieć co jest krok po kroku żeby mieć pewność i czuł/a się spokojny. 

 

W związku z tym, należy każdą historię – sprawę poznać i wtedy można więcej coś powiedzieć i ustalić krok po kroku.

 

Adwokat rozwód Piastów

 

Opinie o mojej Kancelarii

 

 

Adwokat rozwód Piastów

 

JAK POMAGAMY

Z poważaniem, Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎tel.: +48691512933

📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl