Kontakty z dzieckiem,  rozwód

Dlaczego kobiety utrudniają kontakty….

Dlaczego kobiety utrudniają kontakty.

Dlaczego kobiety utrudniają kontakty ? To jedyna broń “palna” ? Może jest skrzywdzona… ? To już nieważne. Są przepisy które bronią …….

Matka dzieci  nie wydaje dzieci

Michał – Warszawa – 32 l.  Była żona zobaczyła go z nową kobietą i nie wydaje dzieci 

Mianowicie mam ustalone sądownie widzenia z dziećmi każdy 2 i 4 weekend miesiąca. Niestety w ten week nie pozwoliła mi zabrać dzieci po piątkowej wizycie u mojego brata z dziećmi i obecna partnerka odwiozłem dzieci jak zawsze do domu jednak była żona wybuchła i uderzyła mnie w twarz po czym groziła że dzieci mi nie da i tak też uczyniła. Powiedziała że nigdy już nie zobaczę dzieci……

 

Spokojnie…. Głowa do góry są możliwości…. Matka ma obowiązek przygotować dzieci do kontaktów.  Sąd opiekuńczy może zagrozić nakazaniem zapłaty na rzecz osoby uprawnionej do kontaktu z dzieckiem oznaczonej sumy pieniężnej za każde naruszenie obowiązku.

 

 “Artykuł na onet.pl, gdzie opowiadam o alienacji rodzicielskiej – zachęcam do lektury! https://kobieta.onet.pl/stop-alienacji-rodzicielskiej-w-kilkunastu-miastach-polski-zawisly-billboardy”

 

 

W związku z tym, skoro rozwiązania są należy z nich korzystać. 

 

Rodzic nastawia dziecko przeciwko drugiemu rodzicowi – czyli  syndrom Gardnera

Grube pieniądze za utrudnianie kontaktów z dzieckiem? TAK!

Kontakt z dzieckiem ! Co zrobić? Chce spotykać się ze swoim dzieckiem

 

 

________________________________________________________________

Matka dziecka uważa że ojciec nie ma prawa do dziecka

Arkadiusz – 43 lat 

4 miesiące temu zostało ustalone moje kontakty z dzieckiem w poniedziałki i Czwartki od godz 15 do 18. Od uprawomocnienia się wyroku ani razu nie spotkałem się z synem.Matka dziecka nie odbiera telefonu A tam gdzie mieszka nie odbiera domofonu.Co w takiej sytuacji mogę zrobić. Zgłaszałem na policję to powiedzieli że to nie ich sprawa bo to nie jest przestępstwo. Ona uważa że nie mam żadnego prawa.

 

Dlatego ważne abyś dobrze się do tego przygotować. Niewątpliwie nie jest to łatwy czas jednakże rozwiązania są. W związku z tym, skoro rozwiązania są należy z nich korzystać.

 

Niestety policja nie chce się miesząc. Należy w takich sytuacjach, wnieść sprawę do Sądu.Alienacja rodzicielska

 

_______________________________________________________________

Alienacja rodzicielska

Niech dziecko powie jaka jest wola.

Niech psychologowie sprawdzą czy nie dochodzi do alienacji. 

Piotr i jego partnerka Krystyna

Mam pytanie . Mój partner ma problemy bo nie może widywać się z dziećmi. Matka nastawia dzieci przeciwko ojcu. Była już jedna sprawa na której matka zrobiła z ojca alkoholika co w ogóle nie jest prawdą i wzięła świadków którzy albo nie znają mojego partnera albo są po wyroku i siedzieli w więzieniu. Jak napisać wniosek o przesluchanie dzieci przez psychologa sądowego oraz wniosek o badanie OZSS proszę o jakąkolwiek wskazówkę.

 

Należy złożyć sprawę o ustalenie kontaktów do Sądu Rejonowego, wnieść dodatkowo o zabezpieczenie widzeń na czas procesu. Tak aby od razu mieć możliwość widzieć się z dzieckiem. Dziecko należy do ojca jak i do matki. Nie można utrudniać kontaktów. To niedozwolone. Trzeba z tym walczyć.

 

Dlatego ważne abyś dobrze się do tego przygotować. Niewątpliwie nie jest to łatwy czas jednakże rozwiązania są. W związku z tym, skoro rozwiązania są należy z nich korzystać.

 

Odpowiedz znajduje się tu:

Wniosek o ustalenie kontaktów – Masz problem z kontaktami z dzieckiem?

Kontakty z dzieckiem –  Co zrobić gdy rodzic nie przestrzega decyzji Sądu ? 💖👮‍♀

Alienacja rodzicielska. Co się dzieje z dziećmi?

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zadzwoń