Adwokat rozwód Piaseczno

Adwokat rozwód Piaseczno

Masz problem ? Niewątpliwie to trudny czas. Domyślam się, że skoro to czytasz to potrzebujesz Adwokata ?

Czeka Cię sprawa ? Rozwód, Alimenty, kontakty z dziećmi  czy podział majątku ?

Wchodzą w grę trudne emocje.  W pierwszej kolejności muszę poznać Twoją Historię. Zrobię wszystko aby Ci pomóc.

Adwokat rozwód Piaseczno

Z poważaniem,Adwokat Marta Wnuk✅Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎ tel.: +48691512933 📧e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

Każdy z nas powinien podjąć decyzję o rozwodzie według swojej intuicji. Uważam że intuicję i nasz wewnętrzny Mentor powie nam kiedy jest ten moment. Nie możemy się sugerować opiniami innych gdyż zdecydowanie życie mamy jedno i trzeba przeżyć  życie dobrze. Rozwód to  zmiana życiowa. 

Dlatego też do rozwodu należy się przygotować, przygotowanie musi być przede wszystkim mentalne. Oczywiście przy wyborze dobrego adwokata będzie łam łatwiej przejść kwestie związane z formalnościami jednakże to tylko jeden z elementów drogi do rozwodu.

Musimy być świadomi iż adwokat czy też Radca prawny pomoże tobie w tych kwestiach formalnych oraz ułoży plan i strategię tak abyś przeszedł/przeszła prawidłowo ten rozwód jednakże to jest twoje decyzje i decyzje niosą ze sobą pewne konsekwencje. Należy przeanalizować kwestie związane z – Alimenty, Kontakty, Plan widzeń, władza rodzicielska.

Należy się nauczyć tego że będzie teraz zupełnie inaczej, i to jest nowa jakość życia. Ciężko powiedzieć czy będzie lepiej czy gorzej. Na pewno będzie inaczej dlatego też trzeba to dobrze zaplanować.

Często zastanawiamy się nad rozwodem i trwa to kilka lat. Są osoby które podejmują decyzje i w ciągu 0,5 h dzwonią do Kancelarii żeby umówić się na pierwszą konsultacje prawne. Ja zawsze powtarzam swoim klientom iż w tych kwestiach trzeba kierować się intuicją.

Każda sytuacja jest inna i należy ją indywidualnie rozstrzygać. Adwokat Pozew o rozwód. Jak uzasadnić pozew o rozwód ?💖👮‍♀🏤

Z poważaniem,Adwokat Marta Wnuk✅Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎ tel.: +48691512933 📧e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Adwokat rozwód Piaseczno

Alimenty  „Nic tak nie dzieje ludzi jak pieniądze”. „Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze” . Zdecydowanie pieniądze są ważne. Dzieci kosztują. Najczęściej zgłaszacie się do mnie gdyż nie macie wiedzy jak wyliczyć alimenty.

Sprawa o alimenty jest niezwykle skomplikowana. Są watpliwości w zakresie wysokości alimentów. Alimenty wysokość – Ile alimentów 1500 złotych czy 2500 zł. ?

Adwokat –  Dzieci 

Kontakty z dziećmi 

Zdarza się tak, że dzieci są przedmiotem walki. Czasem strony nawet nie mają świadomości że walczą.

Zgłaszacie się do mnie i zastanawiacie jak po rozwodzie wychowywać dziecko. Warto rozważyć opiekę pół na pół Opieka naprzemienna –  Dziecko pól na pół. Niekiedy taka forma wychowania nie jest dobra. Wszystko zależy od sytuacji w jakiej się znajdujecie. Niekiedy pytacie mnie czy trzeba regulować kontakty ? Co do zasady nie. Adwokat od kontaktów- Nie chce regulować kontaktów z dzieckiem ?☎☎☎

Adwokat podział majątku 

Jeżeli w trakcie związku małżeńskiego zdobyliście majątek to koniecznie przeanalizuj poniższe wpisy. Warto abyś był dobrze do tego przygotowany.  Dlatego najlepiej umówić się na konsultacje aby przeanalizować Twoją sytuacje i ustalić plan działania.

Musimy pamiętać, iż nie zawsze podział jest pół na pół. Nierówny podział majątku. 30% żona 70 % mąż. Niewątpliwie sprawy o podział majątku są trudne, niekiedy trwają kilka lat. Dlatego ważne aby spróbować znaleść możliwość porozumienia się .

W związku z tym, warto zapoznać się jak podzielić majątek. Jak podzielić majątek w Sądzie ? Od czego zacząć..📧📧🏦

 

Zdecydowanie dobrze żeby był plan i strategia. Ty musisz wiedzieć co jest krok po kroku żeby mieć pewność i czuł/a się spokojny. 

 

W związku z tym, należy każdą historię – sprawę poznać i wtedy można więcej coś powiedzieć i ustalić krok po kroku.

 

Adwokat rozwód Piaseczno

Opinie o mojej Kancelarii

 

Adwokat rozwód Piaseczno

 

JAK POMAGAMY

Z poważaniem, Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎tel.: +48691512933

📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl