Home rozwód Zdrada w małżeństwie

Zdrada w małżeństwie

by ADWOKAT MARTA WNUK
Zdrada w małżeństwie

Zdrada w małżeństwie

Zdrada w małżeństwie. Mąż zdradzał żonę od ośmiu lat. Kiedy można uzyskać wyłączną winę? Co zrobić, żeby rozwód skończył się z wyłącznej winy męża?

O mnie 🏛

JAK POMAGAM ❓

KONTAKT ✅

Zdrada w małżeństwie – Historia

Opowiem państwu historię. Przyszła do mnie klientka, która stwierdziła, że mąż ją zdradzał od ośmiu lat, a ona dowiedziała się dopiero po sześciu! Czy to w ogóle możliwe? Ludziom, którzy są silnie ze sobą związani, z pewnością trudno jest w to uwierzyć. Zaskoczę państwa…

Mąż miał problemy z narkotykami i uznał, że musi się wyprowadzić do innego mieszkania, ponieważ terapeuta powiedział mu, że tak będzie dla niego najlepiej. Okazało się, że miał jedno mieszkanie, ale jednocześnie wynajął kolejne ze swoją kochanką. Zatem miał jedno z żoną i córką, drugie, które stanowiło przykrywkę oraz trzecie, z kochanką. Przez wiele lat oszukiwał zarówno żonę, jak i kochankę. Twój mąż to narcyz Rozwód z narcyzem – jak wygląda?

Zdrada a rozwód – Spirala kłamstw

Powtarzał kochance, że ją kocha i się rozwiedzie, jednak nie jest to proste, bo ma córkę. Mówił, że idzie do pracy, a tak naprawdę szedł do domu. Współżył z kochanką i z żoną, kupował im takie same bransoletki. Dopóki dziecko było małe i nie mówiło, romans trwał, jednakże kiedy podrosło, zaczęło przekazywać informacje i mówić, że jest jakaś ciocia.

 

ZAPRASZAM CIĘ NA KANAŁ YOUTUBE

  –  CO ZROBIĆ, ŻEBY SZYBKO SIĘ ROZWIEŚĆ ? —>ZOBACZ FILMIK  !!! 

 

Moja klientka zorientowała się dopiero po sześciu latach, że jej mąż ma romans. Wtedy też postawiła mu warunek – albo natychmiast zerwie z kochanką, albo koniec małżeństwa. On oczywiście manipulował swoją żoną i twierdził, że to zakończył. Jednakże dokładnie to samo mówił kochance. Okazało się, że nie umie zrezygnować ani z jednej, ani z drugiej. Sam wpadł w sidła swoich kłamstw i trwał w nich przez wiele lat. Kiedy zaczynał się romans, był prezesem dużej spółki, na koncie miał za oszczędzone 900 000 zł i jeździł luksusowymi samochodami.

KONTAKT ✅

 

Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎ tel.: +48691512933

📧kontakt@adwokatwnuk.pl

Zdrada w małżeństwie – Bajka się skończyła

Pewnego dnia wyprowadził się od żony mimo tego, że codziennie u niej przebywał. Nie chciał, aby córka widziała go w złym stanie z uwagi na fakt, iż był uzależniony od narkotyków. Okazuje się, że to był tylko pretekst i żaden terapeuta nie prosił go o to, aby opuścił dom.

Zdrada – Kilka lat oszukiwał żonę

A zatem wyprowadził się w 2015 r, a żona zorientowała się, o co naprawdę chodziło, dopiero w 2020. Mąż sprytnie zaplanował, że będzie wydawał swoje oszczędności, utrzymywał trzy mieszkania i dwie kobiety. Zaplanował sobie, że jak dojdzie do rozwodu, to przecież nie będzie już miał żadnych oszczędności i żona nie dostanie żadnych pieniędzy. Co zrobić w takiej sytuacji?

Czy ma prawo wnieść o rozdzielność majątkową?

Przede wszystkim żona ma prawo wnieść o rozdzielność z datą wsteczną. Zatem na jej miejscu proponowałabym jej, aby wniosła wniosek o przymusową rozdzielność do sądu i określiła właśnie 2015 ro. Jej mąż wyprowadził się wtedy pod pretekstem porady psychoterapeuty. Oczywiście był to blef. Nie zmienia to faktu, że oczywiście zdarzało mu się zażywać narkotyki, ale nie był to taki stan, aby nie mógł z tym sam sobie poradzić.

A co z podziałem Majatku : Wzór wniosku o podział majątku

Czytaj więcej: Przymusowa rozdzielność 🕙🕙🕙

Żona przez wiele lat wierzyła w to, co mówił. Codziennie był w domu, przytulał ją, współżyli. Utrzymywał rodzinę, płacił za wszystko i był miły, wobec tego żona niczego nie podejrzewała.

Zastanawiacie się pewnie jak to możliwe, że się nie domyśliła? Przecież mogła jechać do mieszkania. Tak, oczywiście tak zrobiła – kilkukrotnie u niego była. Jednakże z uwagi na fakt, że były tam tylko jego osobiste rzeczy, nie miała podejrzeń, że jest jeszcze ktoś inny i że mąż ma trzecie mieszkanie…

Zapraszam Cię na mój kanał YouTube:

Pozew o rozwód  🎥

Alimenty 🎥 

Rozwody – Tego nie rób w Sądzie 🎥

Rozwód z Manipulantem 🎥

Co czuje osoba zdradzona? Ból…

Naiwność? Być może. Zajmowała się dzieckiem i domem, współżyła z mężem, normalnie rozmawiali. Nie spodziewała się, że jest druga kobieta. Wychowanie małego dziecka też kosztowało ją dużo wysiłku, pracowała. Kiedy mąż opuszczał dom o 21 i szedł do swojego mieszkania lub gdy mówił, że jest w pracy, nie wątpiła w to. Zresztą nie spodziewała się, że wyszła za mąż za takiego oszusta.

A co mówił kochance? Przekonywał ją, że dziecko jest chore, a żona chciała się otruć kiedy powiedział, że odchodzi. Mówił, że dziadek umarł, że wyrzucili go z pracy i musi znaleźć inną. Innymi słowy, zawsze znajdował szereg wytłumaczeń dla kochanki. Kochanka zaś cierpliwie czekała, aż opuści żonę. Nie spodziewała się, że od tylu lat okłamuje i ją. Myślał, że pieniądze rozwiązały problem. To właśnie przez pieniądze niczego się nie domyśliły – kupował prezenty, zapewniał, że je kocha. Utrzymywał żonę i kochankę, aż na koncie było zero…

Mąż przedłużał cały proces rozwodowy, bo chciał wydać wszystkie pieniądze. Kiedy pieniądze zostaną wydane na potrzeby rodziny, wówczas żona co do zasady nie powinna się o nie ubiegać. Dlatego też w jej interesie jest złożenie wniosku o przymusową rozdzielność i opisanie okoliczności wskazujących na fakt, iż powinna z dniem wyprowadzki męża nastąpić rozdzielność majątkowa. Oczywiście nie możemy generalizować, gdyż każdą sytuację trzeba rozpatrywać indywidualnie.

Zdrada w małżeństwie – Rozdzielność majątkowa

Rozdzielność majątkowa przez sąd. Tak, mamy możliwość złożenia do sądu odpowiedniego wniosku o ustanowienie rozdzielności z datą wsteczną. 

Czy w sytuacji, kiedy zdradziłem, będzie na pewno moja wina? Oczywiście nie, ponieważ wszystko zależy od tego, czy również druga strona przyczyniła się do rozpadu pożycia małżeńskiego. Większość wyroków kończy się właśnie z orzeczeniem winy obu stron.

Czasem wydaje nam się, że wszystko nam się uda. Jednak rzeczywistość często okazuje się brutalna. Dlatego każdą sytuację trzeba przeanalizować i dobrać odpowiednią strategię procesową. Polecam zgłosić się do doświadczonego adwokata!

 

Czytaj więcej:

Zdrada a rozwód

You may also like

Umów się na Konsultacje [Płatną]