Home rozwód Szybki ślub i szybki rozwód a narcyz

Szybki ślub i szybki rozwód a narcyz

autor ADWOKAT MARTA WNUK
Szybki ślub i szybki rozwód

Szybki ślub i szybki rozwód. Czy to możliwe? Oczywiście, że tak!

Szybki ślub i szybki rozwód. Można szybko wziąć ślub i szybko się rozwieść. Niestety, czasami trafiamy osoby, które objawiają różne zaburzenia osobowości i dopiero po dłuższym czasie dostrzegamy problem… Wówczas rozwód staje się ekstremalnie trudny.

Tak, możemy zorientować się nawet po kilku miesiącach…

Dla przykładu przeanalizujmy, kim jest narcyz.

Co dzieje się po ślubie? Gdzie ten idealny człowiek? 

Kim jest i jakie ma cechy? Przede wszystkim jego cechami są: gotowość do wykorzystywania innych, brak empatii, instrumentalne podejście do ludzi, a także dążenie do osiągnięcia wysokiego statusu i dominacji społecznej.

Są to często bardzo inteligentni ludzie. 

Czy narcyzmowi naprawdę towarzyszy uczucie zakochania w sobie, skoro był ślub? Co się stało? Manipulują innymi? Musi być idealny i mieć idealną rodzinę. A może nie umie po prostu tworzyć trwałych związków?

 

CHCESZ WIĘCEJ DOWIEDZIEĆ SIĘ O ROZWODZIE – ZAPRASZAM NA FILM – KLIKNIJ

 

Nagle nic mu się nie podoba?

Należy pamiętać, iż narcyzm jest permanentnym dążeniem do podwyższenia swego poczucia wartości i potwierdzenia wysokiego statusu u innych. Lekarz, prawnik, dyrektor – jest najlepszy… Musi mieć też idealną rodzinę. Dlatego często zdarzają się sytuacje, kiedy przez wiele lat narcyz zdradza, ale fakt ten ukrywa. Takie pragnienie może wynikać z chwiejności samooceny.

Nakłada maskę – za maską zakochania w sobie ma się skrywać niskie poczucie własnej wartości…

Twój mąż/żona czuje się lepszy… Tutaj nie ma rozróżnienia na płeć.

Małżeństwa z takim mężczyzną/kobietą – strach się bać. A rozwód… Oj, będzie się działo….! Trzeba mieć dobrą strategię! Niestety są to osoby skoncentrowane na sobie. Nastawione wyłącznie na to, by brać, jednakże bardzo sprytnie to ukrywają…

Rozwód z nimi to prawdziwa walka. Sąd to teatr, gdzie mogą grać. Tak, rozwody i sprawy rodzinne są najcięższe, gdy musimy walczyć z osobami zaburzonymi.

Szybki ślub i szybki rozwód

Bardzo sprytnie.

Takich ludzi  łatwo urazić, głęboko raniąc i wywołując narcystyczny gniew, dlatego też ważne jest, aby mieć dobrą strategię i to przemyśleć…

Wojna może trwać kilka lat!

Czy twój narcyz jest wrażliwy na krytykę? Tak…

Wyobraź sobie, ile krytyki trzeba będzie w sądzie. A on odwróci kota ogonem. I jeszcze powie, że to ty jesteś winna, a on zakochany!

Osoby zaburzone atakują, gdy zranimy ich dumę lub zszargamy honor. I tu zaczyna się wojna w ich głowie. Widziałam różne rzeczy… Narcyz potrafił pisać, że kocha, a potem oskarżyć cię o wszystko. Okazuje się, że tak naprawdę miał 3 inne kobiety… Tak, gdyż on nie może być sam…

Pustka musi być wypełniona! Bo sami w sobie nie mają wartości! Nie mają bezpieczeństwa… Sami sobie go nie dają… wiec szukają u kogoś.

Jeżeli czeka cię rozwód z narcyzem, to musisz się nastawić na to, że będzie wojna. Dlatego warto ułożyć tak strategię procesową, żeby złapać dystans. Rozwód może trwać kilka lat. Dlatego ważne ułożyć tak strategię, aby jak najszybciej odejść od narcyza.

Z wieloma psychologami poruszałam ten temat i usłyszałam, że narcystyczne związki skazane są na klęskę!!!

Szybki ślub i szybki rozwód

Kiedy jest źle – nie ma ich.

Oczywiście, kiedy jest faza zakochania, są. To bohaterowie…

A później ich nie ma. Zostawiają dzieci, kobiety i są bezwzględni!

W polskich miastach rozpada się niemal co drugie małżeństwo. 

Jak przeprowadzić rozwód?

Oj… bardzo dobre pytanie. Przede wszystkim należy ułożyć odpowiednią strategię.

Wracając do szybkiego rozwodu – tak, jest możliwość!
Czasem naprawdę można szybko się rozwieść! Należy mieć dobrą strategię.
Ponadto pamiętaj, aby prawidłowo i do właściwego Sądu złożyć pozew.
Dla przykładu podam właściwość Sądu w Warszawie.

Jaki sąd do rozwodu? Kontakt 

Sąd Okręgowy Warszawa – Praga w Warszawie

ul. Poligonowa 3

04-051 Warszawa

Właściwość Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie obejmuje następujące Sądy Rejonowe: Sąd Rejonowy w Legionowie, Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim, Sąd Rejonowy w Otwocku. Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie, Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie, Sąd Rejonowy w Wołominie.

Jaki sąd?

Sąd Okręgowy w Warszawie
al. „Solidarności” 127
00-898 Warszawa
tel. 22 440 80 00
fax 22 440 70 31
e-mail: boi@warszawa.so.gov.pl

 

W obszarze właściwości Sądu Okręgowego w Warszawie działają:

Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim,  Sąd Rejonowy w Piasecznie, Sąd Rejonowy w Pruszkowie,  Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie, Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie ,

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie, Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie,  Sąd Rejonowy dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie.

 

LINK DO STRONY SĄDU – KLIKNIJ

 

Przeczytaj więcej:

Jak przygotować się do rozwodu?

 

Podobne wpisy

1 komentarzy

piotr 27 maja 2020 - 9 h 41 min

Jeżeli dogadamy się ze swoim współmałżonkiem, to napewno wszystko pójdzie sprawnie. Rozwód poprzez porozumienie stron, takie które nikogo nie krzywdzi jest dobre.

Reply

Skomentuj

Umów się na Konsultacje [Płatną]