Home rozwód Rozwody Adwokat – Dlaczego walczymy? Bo czujemy ból!

Rozwody Adwokat – Dlaczego walczymy? Bo czujemy ból!

by ADWOKAT MARTA WNUK
Rozwody

Rozwody Adwokat. Dlaczego walczymy w sprawach rozwodowych? Szukamy adwokatów specjalizujących się w rozwodach. Wzywamy policję, biegamy po adwokatach, nagrywamy i  szukamy dowodów na drugiego małżonka. W zależności na jakim etapie jesteście, różne rzeczy się dzieją. Przede wszystkim nie polecam wykonywać ruchów na własną rękę. Ważne, abyście skonsultowali swoją sytuację z doświadczonym pełnomocnikiem.

O mnie 🏛

JAK POMAGAM ❓

KONTAKT ✅

ZAPRASZAM CIĘ NA KANAŁ YOUTUBE

  –  CO ZROBIĆ, ŻEBY SZYBKO SIĘ ROZWIEŚĆ? —>ZOBACZ FILMIK  !!! 

Czy warto walczyć w sprawie o rozwód?

To oczywiście zależy. Niekiedy nie mamy po prostu wyjścia. Tak! Przede wszystkim pamiętajmy, aby w pierwszej kolejności dogłębnie przeanalizować całą sytuację, a dopiero potem podjąć decyzję.

Rozwody Adwokat

Opowiem wam historię bliskiej mi klientki.

Warszawski narcyz

Małżeństwo z Warszawy, rozwód również odbywał się w Warszawie. Ona – prawnik, on – przedsiębiorca z branży bankowej. Wcześniej oboje żyli w związkach. Pewnego dnia spotkali się i zakochali. Ich życie się zmieniło i wspólnie podjęli decyzję, iż chcą ze sobą żyć. Ona miała dziecko z pierwszego małżeństwa, on dwoje. Miłość trwała, aż w końcu przyszły problemy dnia codziennego.

Chore dzieci, stres w pracy, brak czasu na przytulenie się, wzajemne oczekiwania. Wszystko stało się normalne. Nie było już między nimi tych chwil, podczas których patrzyli na siebie z miłością… Pewnego dnia ich małżeństwo się skończyło. On wyprowadził się ze wspólnego mieszkania, zostawiając ją ze wszystkim bez słowa wytłumaczenia.

Ona – ambitna, ciepła, empatyczna, z dzieckiem na rękach, zostawiona bez kontaktu z nim. Te dni, kiedy nie miała z nim kontaktu, budowały w niej „ból”.

Zdrada

Rozwody Adwokat

Dowiedziała się, że porzucił ją dla innej. Najpierw były łzy, a później chęć pokazania, że jest silna. Zaczęła być aktywna w mediach społecznościowych, zapraszała mężczyzn, lajkowała zdjęcia, a oni jej. Gdy dostała pozew, okazało się, że mąż chce dochodzić winę. Dlaczego? Otóż uznał, iż „lajki” oznaczają zdradę…

Odszedł w 5 min do innej

Nie ukrywała zdziwienia, że po tym, jak ją zostawił, ma czelność mówić, że to jej wina.

I wiecie, co wam powiem?  Ludzie popełniają jeden błąd – nie rozmawiają ze sobą szczerze. Nie umieją rozwiązywać problemów. Brakuje rozmowy, brakuje wspólnego życia.

Oboje byli w tym bardzo „uparci” Czy warto?

Jaki wyrok? Okazało się, że kobieta nic nie zrobiła, „lajki” nie są winą, nie utrzymywała z żadnym mężczyzną kontaktu. Jedyne, co zauważył Sąd, to jej „złośliwość i chęć wzbudzenia w nim zazdrości”.Rozwód z Narcyzem – Najgorszy rozwód

Wiele takich historii przeżyłam wraz z moimi klientami O mnie 👩🏻‍💻

Postępowanie dowodowe wykazało, że to właśnie on jest winny. To on dopuścił się zdrady obwiniając żonę.

Uważam, że każda historia jest inna. Należy zawsze zastanowić się, co w danej sytuacji jest najlepsze…

Przede wszystkim kluczowa jest rozmowa. 

W momencie gdy ludzie przestają ze sobą rozmawiać, kończy się ich związek.

Dzięki rozmowie można zrozumieć, o co chodzi drugiej stronie. Bez rozmowy można tylko się domyślać… Domysły często prowadzą do bezsensownych konfliktów.

Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎ tel.: +48691512933

📧kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Rozwody Adwokat

W tym miejscu życzę samych dobrych decyzji!!!

Ponadto życzę Ci, abyś spotkał na swojej drodze człowieka bliskiego duszy, ciepłego i takiego, który będzie wywoływał uśmiech na Twojej twarzy. 

Rozwody

A teraz z innej beczki…

Najszybszy rozwód?

Niedawno przyszło do mnie małżeństwo. Oboje są stomatologami i wspólnie prowadzą gabinet, jednakże zdecydowali, że nie chcą już ze sobą żyć. To ich wspólna decyzja. W ciągu godziny wszystko uzgodniliśmy, złożyliśmy dokumenty do sądu, a ich rozwód trwał 5 minut. Można? Jak są chęci i zgoda obydwu stron, to tak. Okazuje się, że rozwód wcale nie musi być walką! Rozwód bez orzekania o winie

Tak, rozwód może trwać 5 minut 

A jaka jest Twoja historia? Jakie są Twoje emocje? Co się stało w Twoim życiu? Czy podjęta została decyzja o rozwodzie? Chcesz rozwód bez orzekania o winie? A może rozwód z winy małżonka? Co czujesz, kiedy myślisz o rozwodzie? A może nie masz planu na rozwód? Boisz się, co z dziećmi i majątkiem? Nie wiesz, jak uregulować kwestie finansowe? Nie wiesz, ile otrzymasz alimentów?

Rozwody Adwokat

Tak, oczywiście wszystkie te pytania targają nami przed rozwodem… Przede wszystkim pamiętajmy, że wątpliwości są rzeczą naturalną. Tak, wszyscy małżonkowie, którzy trafiają do mojej kancelarii, zadają trudne pytania. Dlatego tak ważna jest profesjonalna pomoc i przeprowadzenie sprawy krok po kroku.

Więcej:

Rozwód – Wina małżonka a utrata majątku?

Bardzo często walczymy, gdyż chcemy osiągnąć korzyści materialne. Tak! Jak nie wiemy o co chodzi, to chodzi o pieniądze. O alimenty! Pieniądze dzielą ludzi. Sprawy o podział majątku i alimenty należą do najtrudniejszych. Dlatego zastanówmy się, co tak naprawdę chcemy osiągnąć i czy rozwód to na pewno najlepsza decyzja.

Czy kwestie majątkowe zostały wyjaśnione? Wzór wniosku o podział majątku

Przeczytaj więcej: Rozwód – od czego zacząć? 

You may also like

Umów się na Konsultacje [Płatną]