Home rozwód Rozwód z psychopatą

Rozwód z psychopatą

by ADWOKAT MARTA WNUK
Rozwód z psychopatą

Rozwód z psychopatą

Rozwód z psychopatą. Często zastanawiasz się, co jest nie tak w Twoim małżeństwie… Dlaczego dochodzi do przemocy fizycznej czy psychicznej?

JAK POMAGAM ❤️

KONTAKT

O mnie 👩🏻‍💻

Nie zapominajmy, że przemocą psychiczną jest nawet karanie ciszą. W tym wpisie chciałabym poruszyć kilka ważnych kwestii, które doświadczam podczas prowadzenia spraw rozwodowych. Rozwód to bardzo trudny czas. W szczególności, kiedy rozwodzimy się z osobą zaburzoną.

Oczywiście pamiętajmy, że psychopatą nie zawsze jest mężczyzna. To określenie oczywiście dotyczy również kobiet. Jednakże dla wygody i sprawnego pisania nazywa się to ogólnie psychopata.

Psychopata to termin, którego używamy potocznie do określenia osób o silnie zaburzonych umiejętnościach przeżywania i dostrzegania emocji.

ZAPRASZAM CIĘ NA KANAŁ YOUTUBE

  –  CO ZROBIĆ ŻEBY SZYBKO SIĘ ROZWIEŚĆ? —>ZOBACZ FILMIK  !!! 

Poznaj jego profil psychologiczny

Przejdźmy zatem do tego, co jest najważniejsze. Powiem szczerze – jeżeli czeka nas rozwód z psychopata, to proponuję uzbroić się w cierpliwość i naładować się, aby mieć dużo siły. Wszystko oczywiście zależy, czy macie dzieci. Jeżeli tak, to musicie się z tym pogodzić, iż będzie ciężko. Niestety takie osoby bardzo często manipulują dziećmi. A zatem jeżeli chcemy rozwieść się i spotykamy psychopatę, to trzeba najpierw poznać jego profil psychologiczny. Rozwód z Narcyzem – Najgorszy rozwód

Rozwód z psychopatą

Co takiego dzieje się z tą osobą? Na jakie zaburzenia choruje? Czy jest osobą uzależnioną? Czy była na oddziale psychiatrycznym?

Zadaj sobie pytanie najważniejsze – czego tak naprawdę ta osoba się boi. Dzięki temu, że poznamy profil psychologiczny naszego przeciwnika, będziemy mogli ułożyć odpowiednią strategię procesową.

A zatem jeżeli mamy przed sobą psychopatę, to proponuję każdy ruch analizować ze swoim pełnomocnikiem. Nie można w tych sytuacjach działać na własną rękę, gdyż pod wpływem szantażu można podpisać nieprawidłowe dokumenty, zgodzić się na warunki, które są niekorzystne, a pewne rzeczy mogą być już nieodwracalne.

Dlatego Szanowni Państwo proponuję w takich sytuacjach przygotować się na czas wojny, nabrać sił i znaleźć odpowiedniego pełnomocnika. 

Pamiętajmy, że psychopata to też narcyz. To osoba często bardzo urocza, która potrafi odwrócić kota ogonem, zmanipuluje otoczenie, zmanipuluje dzieci. W konsekwencji okaże się, że to nie on jest winny, leczy Ty.

Rozwód z Narcyzem – Najgorszy rozwód

Dlatego też Szanowni państwo musicie to dobrze zaplanować. Układanie strategii rozwodowej zaczyna się od zidentyfikowania problemu oraz zabezpieczenia się na ewentualne ciosy . 

To są bardzo ważne rzeczy. Dlaczego? Przecież rozwód to nie tylko rozwód – to są również kwestie majątkowe,  kwestie alimentacyjne, kwestie związane z dziećmi, kontakty z dziećmi, alimenty na dzieci, podział majątku. Dlatego też ważne, aby znaleźć bardzo dobrego adwokata do rozwodu. Ważne jest, aby adwokat miał doświadczenie z opiniami psychiatrycznymi przy rozwodzie.

 „Artykuł na onet.pl, gdzie opowiadam o alienacji rodzicielskiej – zachęcam do lektury! https://kobieta.onet.pl/stop-alienacji-rodzicielskiej- „

Rozwód z psychopatą

Dobry adwokat z pewnością pomoże ci ułożyć tak strategię na proces, żeby zminimalizować porażkę. 

Zacznijmy od początku – kim jest psychopata?

Rozwód z psychopatą

On jest najlepszy, a ona najgorsza. Znasz to?  Sprawdza twój telefon regularnie, robi awantury, jak wychodzisz? Nie możesz zrozumieć, co się z wami stało. Kiedy nie było dzieci, było idealnie. Po ślubie wszystko się zmieniło.

Musisz pamiętać, że osoba zaburzona absolutnie nie liczy się z uczuciami innych.
Będzie dążyła do tego, abyś ty cierpiała. Tak, to jego forma zemsty.
Nieważne, kto jest winny… Oni nie ponoszą winny. Nigdy! To ty jesteś winna.
Inna kwestia jest taka, iż osoby zaburzone  mają niską tolerancję na frustracje i niski próg wyzwalania agresji, dlatego bardzo łatwo można się z nim pokłócić. 

O mnie 👩🏻‍💻

W rozwodach, które prowadziłam, zawsze był jeden problem. Psychopaci zawsze szukają winy u kogoś i odwrócą kota ogonem.
Nigdy się nie przyznają i walczą do końca. 
🏛Ponadto są nieodpowiedzialni, zostawiają żony z 3 dzieci i obwiniają ją za to. Jak wygrać takie sprawy? Dowodami i faktami! Tak – to jedyna skuteczna metoda.
Pamiętam rozwód kilka lat temu z Warszawy, gdzie mąż zostawił żonę i poszedł do innej. Oczywiście zrzucił wszystko na to, że ona flirtowała.
Ten kochany królewicz okazał się  psychopatą, bigamistą i nieodpowiedzialnym człowiekiem. Nie licz, że będzie spokojnie. Nie będzie. 
Psychopata karmi się władzą.

Kim jest psychopata?

Psychopata robi bardzo dobre pierwsze wrażenie.  Niestety, mimo że na początku są opiekuńczy, troskliwi i idealni, tak naprawdę są bezwzględni.
I to jest najgorsze, gdyż zmiana następuje nagle.❤️‍🩹
Ważne, aby Twój Adwokat do rozwodu przygotował Cię, jak zachować się w takich sytuacjach. Ważne, aby wybrać dobrą kancelarię. 

Trzeba walczyć!

Co, kiedy rozwód jest z orzekaniem o winie?
Psychopata ma z reguły dużą zdolność do manipulacji. Manipuluje sędziami, adwokatami, rodziną, dziećmi.
To lider i człowiek gotowy do walki! Jest świetnym manipulantem i zrobi wszystko, aby przedstawić cię w złym świetle.
Przed Sądem czeka cię walka. 🏛
Musisz się liczyć z tym, że rozwód to trudny czas. A on zrobi wszystko, aby to jemu wszyscy uwierzyli.
Jesteś przygotowana? On z pewnością tak i ma na ciebie bardzo dużo dowodów.
Adwokata do sprawy rozwodowej musisz wybrać bardzo rzetelnie, abyś mogła poradzić sobie z tą sytuacją. Wiedza psychologiczna jest niekiedy niezbędna.

JAK POMAGAM ❤️

Najważniejsze, aby spróbować znaleźć rozwiązanie. Niech Twój Adwokat rozwodowy porozmawia z nim, ustali strategię. Najlepiej rozwiązać małżeństwo bez orzekania o winie.

Jedno jest pewne – musisz walczyć! Zbieraj dowody póki czas.

Czytaj więcej:

You may also like

Umów się na Konsultacje [Płatną]