rozwód

Rozwód z psychopatą

Rozwód z psychopatą

Często zastanawiasz się co jest nie tak w twoim małżeństwie, dlaczego dochodzi do przemocy fizycznej czy przemocy psychicznej.

Nie zapominajmy że przemocą psychiczną jest nawet karanie ciszą. W tym wpisie chciałabym poruszyć kilka ważnych kwestii które doświadczam podczas prowadzenia spraw rozwodowych. Rozwód z to bardzo trudny czas. W szczególności kiedy rozwodzimy się z osobą zaburzoną.

Oczywiście pamiętajmy iż psychopatą nie zawsze jest mężczyzna. To określenie oczywiście dotyczy również kobiet. Jednakże dla wygody i sprawnego pisania nazywa się to ogólnie psychopata.

Psychopata to termin, którego używamy potocznie do określenia osób o silnie zaburzonych umiejętnościach przeżywania i dostrzegania emocji.

ZAPRASZAM CIĘ NA KANAŁ YOUTUBE

✅  –  CO ZROBIĆ ŻEBY SZYBKO SIĘ ROZWIEŚĆ ? —>ZOBACZ FILMIK  !!! 

Rozwód z psychopatą

Przejdźmy zatem do tego co jest najważniejsze. Powiem szczerze jeżeli czeka nas rozwód z psychopata to proponuję uzbroić się w cierpliwość i naładować się aby mieć dużo siły. Wszystko oczywiście od tego zależy czy macie dzieci. Jeżeli macie dzieci to musicie się z tym pogodzić iż będzie ciężko. Niestety takie osoby bardzo często manipulują dziećmi. A zatem jeżeli chcemy rozwieść się i spotykamy psychopatę to trzeba najpierw poznać jego Profil psychologiczny.

Rozwód z psychopatą

Co takiego dzieje się z tą osobą? Na jakie zaburzenia choruje? Zapytania czy jest osobą uzależniona? Czy był była na oddziale psychiatrycznym?

Zadaj sobie pytanie najważniejsze – czego tak naprawdę ta osoba się boi. Dzięki temu że poznamy Profil psychologiczny naszego przeciwnika będziemy mogli ułożyć odpowiednią strategię procesową rozwodową.

A zatem jeżeli mamy przed soba psychopatę to proponuję każdy ruch analizować ze swoim pełnomocnikiem. Nie można w tych sytuacjach dokonać na własną rękę działań gdyż pod wpływem szantażu można podpisać nieprawidłowe dokumenty, zgodzić się na warunki które są niekorzystne, a pewne rzeczy mogą być już nieodwracalne.

Dlatego Szanowni Państwo proponuję w takich sytuacjach kiedy czeka was rozwód przygotować się na czas wojny, nabrać sił i znaleźć odpowiedniego pełnomocnika. 

Pamiętajmy że psychopata to też narcyz. To osoba często bardzo Urocza, która potrafi odwrócić Kota ogonem.,zmanipuluje otoczenie, zmanipuluje dzieci, oraz odwróci wszystko Kota ogonem. W konsekwencji okaże się że to nie on jest Winny zaś ty jesteś winna.

Dlatego też Szanowni państwo musicie to dobrze zaplanować. Układanie strategii rozwodowej zaczyna się od tego że najpierw trzeba zidentyfikować problem oraz zabezpieczyć się na ewentualne ciosy . 

To są bardzo ważne rzeczy. Dlaczego, przecież rozwód to nie tylko rozwód, to są kwestie majątkowe, to są kwestie Alimentacyjny po rozwodzie, kwestie związane z dziećmi, kontakty z dziećmi, Alimenty na dzieci, podział majątku. Dlatego też ważne aby znaleźć bardzo dobrego adwokata do rozwodu. Ważne jest aby adwokat miał doświadczenie z opiniami psychiatrycznymi przy rozwodzie.

 „Artykuł na onet.pl, gdzie opowiadam o alienacji rodzicielskiej – zachęcam do lektury! https://kobieta.onet.pl/stop-alienacji-rodzicielskiej- „

Rozwód z psychopatą

Dobry adwokat z pewnością pomoże ci ułożyć tak strategię proces żeby zminimalizować porażkę. 

Zacznijmy od początku kim jest psychopata….

Rozwód z psychopatą

On jest najlepszy. A ona najgorsza? Znasz to ?  Sprawdza twój telefon regularnie, robi awantury jak wychodzisz? Nie możesz tego zrozumieć, co się z wami stało. Kiedy nie było dzieci było idealnie. Po ślubie wszystko się zmieniło.

Musisz pamiętać, że osoba zaburzona bezwględnie nie liczy się z uczuciami.
Będzie dążyła do tego abyś ty cierpiała. Tak to jego forma zemsty
Nieważne kto jest winny.. Oni nie ponoszą winny. Nigdy! To ty jesteś winna.
Inna kwestia jest taka, iż osoby zaburzone  mają niską tolerancję na frustracje i niski próg wyzwalania agresji dlatego pokłócić się z nimi jest bardzo szybko.
W rozwodach które prowadziłam – zawsze był jeden problem. Psychopaci zawsze szukają winy u kogoś i odwrócą kota ogonem.
Nigdy się nie przyznają i walczą do końca. 
A dodatkowo są nieodpowiedzialny, zostawiają żony z 3 dzieci i obwiniają ją za to.Jak wygrać takie sprawy ? Dowodami i faktami ! Tak to jedyna skuteczna metoda na nich. 
Pamiętam rozwód kilka lat temu z Warszawy. Gdzie mąż zostawił żonę.  I poszedł do innej.Oczywiście zrzucił wszystko na nią że ona flirtowała.
Ten kochany królewicz okazał się  psychopatą, bigamistą i nie odpowiedzialnym człowiekiem. Nie licz że będzie spokojnie. Nie będzie. 
Psychopata karmi się władzą.

Rozwód Psychopata 

Psychopata robi bardzo dobre pierwsze wrażenie.  Niestety – są bezwzględni mimo że na początku są opiekuńczy, troskliwi i idealni.
I to jest najgorsze gdyż nagle się zmieniają.
Ważne aby Twój Adwokat do rozwodu przygotował Cię do tego jak zachować się w takich sytuacjach. Ważne wybrać dobrze kancelarię. 

Rozwód z psychopatą

Co kiedy rozwód jest z orzekaniem o winie.
 Psychopata ma z reguły dużą zdolność do manipulacji. Manipuluje sędziami, adwokatami, rodziną, dziećmi.
To lider i gotowy człowiek do walki !Jest świetnym manipulantem i zrobi wszystko aby ciebie przedstawić w złym świetle.
Przed Sądem czeka cię walka. 
Musisz się liczyć z tym, że rozwód to trudny czas. A on zrobi wszystko aby wszyscy uwierzyli mu.
Jesteś przygotowana ? On z pewnością tak i ma bardzo dużo dowodów na ciebie.
Adwokata do sprawy rozwodowej musisz wybrać bardzo rzetelnie aby mogła poradzić sobie z tą sytuacją. Wiedza psychologiczna jest niekiedy niezbędna.
To co najważniejsze spróbować znaleść możliwość – aby Twój Adwokat rozwodowy porozmawiał z nim, ustalił strategię i najlepiej rozwiązać małżeństwo bez orzekania o winie.
Jedno jest pewne musisz walczyć!  I zbieraj dowody póki czas 

 

Z poważaniem,

Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎ tel.: +48691512933

📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.