Adwokat rozwód Milanówek

Adwokat rozwód Milanówek

Masz problem ?

Niewątpliwie to trudny czas. Domyślam się, że skoro to czytasz to potrzebujesz Adwokata ?

Czeka Cię sprawa ? Rozwód, Alimenty, kontakty z dziećmi  czy podział majątku ?

Wchodzą w grę trudne emocje.  W pierwszej kolejności muszę poznać Twoją Historię. Zrobię wszystko aby Ci pomóc.

 

 

Pozew o rozwód

Jeszcze raz państwa przestrzegam przed nieprecyzyjnym i ogólnym pozwem. I wcale nie chodzi o to, żeby pozew miał 15 stron. Przede wszystkim ma zawierać konkrety. Niech pozew będzie sporządzony na dwie strony, jednakże prosto i konkretnie. Dlatego też jako doświadczony prawnik, który zajmuje się od kilku lat sprawami rozwodowymi, wiem, że to ważne.

_______________________________________

Najważniejsze zasady przy rozwodzie 

Uważaj na słowa

Myśl

Znajdź najlepszego prawnika do rozwodu

Dbaj o finanse

Analizuj sytuację

Nie licz, że problem sam się rozwiąże

Dbaj o finanse

Ułóż plan podziału majątku

Okres

Najczęstsze pytania przy rozwodzie 

Zdecydowałem się odejść od żony. Zdecydowałam się, że odejdę od męża. Chcę zabrać dzieci i wyprowadzić się od męża – czy mogę to zrobić? Co zrobić, żeby szybko odejść od żony? Mam kochankę i chcę odejść od żony – co zrobić? Mam kochanka i chcę zostawić męża. Jak podjąć decyzję o rozwodzie? Jakie są terminy w zakresie czekania na rozwód? Ile czeka się na rozwód? Jak długo trwa rozwód? Czy przy rozwodzie będą badane dzieci? Czy muszę iść na rozwód? Co zrobić, żeby szybko uzyskać rozwód? Jakie alimenty ustali sąd?

Jeżeli chodzi o pozew o rozwód, to pamiętaj, że jeżeli są dzieci, to oprócz alimentów musisz również określić miejsce pobytu małoletnich oraz sposób uregulowania władzy rodzicielskiej. Sąd na zgodny wniosek może odstąpić to sposób określenia kontaktów. A zatem polecam składać pozew wraz z określeniem kontaktów.

O co sąd może pytać mężczyznę przy alimentach 

Czy dziecko wcześniej chorowało? Czy dziecko według pana uczęszcza na zajęcia dodatkowe?

Na jakie zajęcia dziecko uczęszcza?

Czy dziecko wymaga jakiegoś leczenia?

Czy dziecko ma trudności w nauce? Jakie są opłaty związane ze szkołą według pana? Jaki jest koszt logopedy? Czy dziecko korzysta z pomocy stomatologa okulisty? Czy konieczne są jakieś badania?

Jaki pan osiąga dochód? Czy ma Pan możliwość zwiększenia ilości godzin pracy? Jaki jest według pana maksymalny próg tego, ile jest Pan w stanie zarobić?

Czy zdarzyło się, że krzyczał Pan na dziecko?

Z poważaniem,Adwokat Marta Wnuk✅Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎ tel.: +48691512933 📧e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

Adwokat rozwód Milanówek

 

 

Adwokat rozwód Milanówek

Alimenty  „Nic tak nie dzieje ludzi jak pieniądze”. „Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze” . Zdecydowanie pieniądze są ważne. Dzieci kosztują. Najczęściej zgłaszacie się do mnie gdyż nie macie wiedzy jak wyliczyć alimenty. Alimenty wysokość – Ile alimentów 1500 złotych czy 2500 zł. ?

Sprawa o alimenty jest niezwykle skomplikowana. Są watpliwości w zakresie wysokości alimentów. Alimenty wysokość – Ile alimentów 1500 złotych czy 2500 zł. ?

Adwokat –  Dzieci 

Kontakty z dziećmi 

 

Zdarza się tak, że dzieci są przedmiotem walki. Czasem strony nawet nie mają świadomości że walczą.

Zgłaszacie się do mnie i zastanawiacie jak po rozwodzie wychowywać dziecko. Warto rozważyć opiekę pół na pół Opieka naprzemienna –  Dziecko pól na pół. Niekiedy taka forma wychowania nie jest dobra. Wszystko zależy od sytuacji w jakiej się znajdujecie. Niekiedy pytacie mnie czy trzeba regulować kontakty ? Co do zasady nie. Adwokat od kontaktów- Nie chce regulować kontaktów z dzieckiem ?☎☎☎

Adwokat podział majątku 

Jeżeli w trakcie związku małżeńskiego zdobyliście majątek to koniecznie przeanalizuj poniższe wpisy. Warto abyś był dobrze do tego przygotowany.  Dlatego najlepiej umówić się na konsultacje aby przeanalizować Twoją sytuacje i ustalić plan działania.

Musimy pamiętać, iż nie zawsze podział jest pół na pół. Nierówny podział majątku. 30% żona 70 % mąż. Niewątpliwie sprawy o podział majątku są trudne, niekiedy trwają kilka lat. Dlatego ważne aby spróbować znaleść możliwość porozumienia się .

W związku z tym, warto zapoznać się jak podzielić majątek. Jak podzielić majątek w Sądzie ? Od czego zacząć..📧📧🏦

 

Zdecydowanie dobrze żeby był plan i strategia. Ty musisz wiedzieć co jest krok po kroku żeby mieć pewność i czuł/a się spokojny. 

 

W związku z tym, należy każdą historię – sprawę poznać i wtedy można więcej coś powiedzieć i ustalić krok po kroku.

 

Adwokat rozwód Milanówek

Opinie o mojej Kancelarii

Milanówek

Z poważaniem, Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎tel.: +48691512933

📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl