rozwód

Rozwód z Narcyzem- Najgorszy rozwód

Rozwód z Narcyzem.

Rozwód z Narcyzem. Historia z Sali ” Ja jestem idealny, żona nie gotowała, była niedobra, zdradzała- wychodziła sama do sklepu, nawet raz pojechała sama do koleżanki….Jestem idealnym ojcem, non- stop nim się zajmuje  i chce płacić 400 zł.”

Fakty: Narcyz zdradzał żonę od wielu lat( sprawozdanie detektywa – 2 kochanki ), to jedyna przyczyna rozpadu pożycia, dziecko widzi raz na 2 miesiące bo nie ma czasu, zarabia 25 000 netto a na rzecz dziecka chce płacić 400 zł.”

“Narcyzie tak naprawdę to ty jesteś idealny to wszystko wina twojej żony. I dlatego powinieneś płacić tylko 200 zł na dziecko widzieć się z dzieckiem tylko wtedy kiedy masz na to ochotę……. tak to jest to –  co on chce usłyszeć o sobie…..

Rozwód z narcyzem fakty……

1.On i tylko on 

W pierwszej kolejności Narcyz będzie robił wszystko aby skupić na siebie uwagę i przedstawić się jak najlepszym świetle. 

Dlatego też ważne jest aby zebrać dowody które potwierdzą, iż tak naprawdę nie jest idealny. Dlatego też warto załączyć do sprawy rozwodowej materiał dowodowy który świadczy o tym jak zachowuje się narcyz. 

2. Świadkowie – zrobi z siebie ofiarę

Będzie na pewno zbierał świadków i będzie ze świadkami rozmawiał i udawał ofiarę. Zaś powołani świadkowie będą zeznawać w procesie rozwodowym. Dlatego też istotne jest aby przygotować odpowiednie pytania do świadków-  dla przykładu czy świadek posiada taką wiedzę od X  czy widział ? Chodzi o to że jeżeli pojawi się świadek i będzie nagle opowiadał historie o Waszym małżeństwie to z pewnością więcej informacji zna od Narcyza.  Trzeba dążyć do tego aby te zeznania [ Jeżeli będą niekorzystne dla ciebie ] podważyć.

Dla przykładu przychodzi świadek i mówi że widziała pewne zachowania i bardzo często widział a….

Pytanie weryfikujące:   ile razy  świadek był w domu  ? Na jakiej ulicy ? Gdzie dokładnie był albo jak wyglądało mieszkanie ?- Okazuje się że raz był pod bramą. Dlatego też pytania ustala się indywidualnie do świadka. TO WAŻNE 

3.  Ani złotówki więcej.

Będzie walczył o każdą złotówkę. Nawet kiedy narcyz ma bardzo dużo to i tak walczy o każdą złotówkę i nie chce po prostu ich dać. Nie chce ich dać – dlatego że jemu się wydaje że on komuś daje…….. Pamiętajmy że Alimenty są na rzecz dziecka i na uzasadnione potrzeby dziecka w związku z tym musimy w tym obszarze również zadbać o to iż w przypadku gdy macie dzieci to musicie bardzo skrupulatnie wyliczyć koszty utrzymania dziecka gdyż z pewnością będą podważane.

4. Mam prawo do wszystkiego.

Narcyz uzurpuje sobie prawo bez kolejki do wszystkiego, wszystko mu się należy i wszyscy muszą bycie do jego usług.On się tak zachowuje i tak czuję stąd też będzie szedł jak czołg bez patrzenia na nikogo. Bez empatii.

Dlatego też musisz wiedzieć iż narcyz co do zasady jest pozbawiony empatii. Jeżeli mamy do czynienia z osobą która objawia zaburzenia narcystyczne to musimy wiedzieć jedno – tam jest brak empatii w związku z tym nie liczymy na to iż ktoś wykaże się zrozumieniem.

5.Dowody.

Jeżeli chcesz aby sprawa rozwodowa nie skończyła się dla ciebie niekorzystnie to przede wszystkim musisz zadbać o Postępowanie dowodowe i zbierać jak najwięcej faktów i dowodów na daną okoliczność. Narcyzi są bardzo wiarygodni i dlatego też trudno Sądowi oraz innym osobom trzecim wyłapać  kłamstwa. Dlatego musimy dobrze się przygotować

 Stąd też najważniejsze w walce z narcyzem są dowody.

6. Wróg numer jeden

On będzie twoim wrogiem. Jeżeli nadepniesz narcyzowi na odcisk i sprawisz wojnę to z pewnością musisz się liczyć z tym że będzie wojna.

Nawet jeżeli złapiesz go na gorącym uczynku na zdradzie to i tak powie że to jest twoja wina ponieważ za wcześnie wróciłeś z pracy.

Ktoś kto nie zna Narcyza to nie zrozumie o czym piszę i mówię. Mi wiele lat zajęło to żeby poznać osobę z zaburzeniem narcystycznym i zrozumieć jego tok myślenia oraz przewidzieć jego ruchy w postępowaniu rozwodowym. Dlatego już wielokrotnie pisałam o tym że rozwód z narcyzem jest bardzo trudny gdyż nigdy nie wiadomo co cię spotka.

7.Narcyz chce być podziwiany.

Narcyz chce być podziwiany i uwielbia jak ludzie się nim fascynują zdarzają się sytuacje że podczas przesłuchania stron wychodzi narcyz –  sąd go pyta a ten w sposób niewiarygodnie uroczy opowiada o sobie.

On wierzy w to że jest idealny on wierzę w to że zawsze ma rację i dlatego ważne są pytania jakie zadaje się.

Niejednokrotnie udało mi się wyprowadzić Narcyza z równowagi poprzez pytania. I wtedy padały słowa w Sądzie pani Mecenas się znęca nade mną. Kiedy pytam Narcyza o fakty – dla przykładu opowiadała to że chce płacić 200 zł na dziecko ponieważ opiekuje się i wszystko mu kupuje. Jednakże jeżeli zadaje pytania to nagle zaczynają się problemy dla przykładu pytania kiedy ostatni raz widział się Pan z dzieckiem? Ile czasu w ostatnim miesiącu spędził pan czasu z dzieckiem? Jakie konkretnie rzeczy pan kupił w ostatnim miesiącu? Co konkretnie pan robił z dzieckiem w ostatnim miesiącu nagle okazuje się że nie widział dziecka przez miesiąc że nic mu nie kupił i opłacił mu tylko basen wysokości 100 zł. Jednakże twierdzi że jest wyjątkowy, jest najlepszym ojcem, matka na niczym się nie zna i jedynym rodzicem który zna się na dzieciach to on. 

8. On potrzebuje podziwiania

O co chodzi ? Przede wszystkim chodzi o to żeby ktoś go poklepał po plecach i powiedział przed sądem że:

za rozpad pożycia małżeńskiego ponosi wyłącznie wina żona ponieważ dla przykładu nie ugotowałam mu zupę “ulubionej” . Argumenty są czasem banalne i niezrozumiałe.

Dlatego narcyzowi  chodzi o to żeby ktoś go poklepał po plecach po ramieniu przytulił powiedział Narcyzie tak naprawdę to ty jesteś idealny to wszystko wina twojej żony. I dlatego powinieneś płacić tylko 200 zł na dziecko widzieć się z dzieckiem tylko wtedy kiedy masz na to ochotę……. tak to jest to –  co on chce usłyszeć o sobie. Chce oczyścić się sam z swoich wyrzutów sumienia i zrzucić wszystko na drugą stronę.

Rozwód z Narcyzem

Musimy wiedzieć że narcyz bardzo w to wierzę że on jest idealny. I mam wrażenie że mówi się do niego jak do kamienia. Dlatego też jeżeli w sprawach sądowych spotykam osobę z royce am narcystycznym albo z zaburzeniem narcystycznym to wiem jedno że mówi się do niego jak do kamienia. Jednakże są też słabe punkty Narcyza i najważniejsze jest to aby poznać jego słabe punkty i zweryfikować jego prawdomówność przed sądem . Oczywiście do tego trzeba się bardzo dobrze przygotować. Jeżeli mamy osobę która jest zaburzona narcystycznie-  to z pewnością pracy masz trzykrotnie więcej.

Adwokat 

Dlatego musisz wybrać bardzo dobrego adwokata od rozwodów, który pomoże ci przejść i zrozumieć ten proces. Ponieważ jeżeli ktoś tego nie przeżył to myślę że będzie mu ciężko uwierzyć. Ja po kilkunastu sprawach z osobami gdzie jest twierdzono w opiniach że charakteryzują się zaburzeniem Narcystycznym albo rysem narcystycznym to wiem jedno że można dostać rozdwojenia jaźni gdyż jedno mówisz a on i tak zawsze przekręci “kota ogonem”.

Dlatego trzeba być skrupulatnym, znać słabe punkty, zweryfikować wszystko dowodami.

Dlatego też życzę tobie – Wszystkiego co najlepsze…… jeżeli czeka cię sprawa rozwodowa z narcyzem to pamiętaj że musisz wykonać bardzo dużo pracy.

Ja osobiście trzymam kciuki. Uważam że rozwody z narcyzami są ciężkie a w szczególności kiedy kłamią, kłamią, kłamią i jeszcze raz – Narcyzi kłamią. Wtedy też rozmowa nie ma sensu.A przed sądem można udowodnić swoją rację dowodami. Jeszcze raz podkreślam jeżeli czeka Cię rozwód z narcyzem to życzę ci dużo siły.

Rozwód z Narcyzem

Mam nadzieję że sąd uwierzy temu kto ma dowody. Ja przestałam już wierzyć w piękne słowa Narcyzów……

Ten kto żył z osobą o rysie narcystycznym dobrze wie o czym mówię. Czasem mam wrażenie że kamień ruszy – narcyz nie ruszy. Brak empatii. Jednakże moje doświadczenie w pracy jako adwokat który specjalizuje się w sprawach rozwodowych i codziennie Zmierzam się z ludzkimi problemami – wiem jedno walcz. I co prawda nie jestem psychologiem i być może nie znam się na ludziach ale poznałam “Narcyzów” . Dlatego też dowody to jest numer jeden i zawsze będę to powtarzała.

Narcyz bardzo ładnie mówi.

I z pewnością zakochałeś  w tym co się mówi ale to tylko słowa więc zweryfikuj co jest prawdą – kobiety  zakochują się w słowach ale to są tylko słowa. Pamiętaj jedno – skoro ty zakochałaś się w słowa to dlaczego sąd ma mu nie uwierzyć?  Skąd ma wiedzieć że jest narcyzem. Więc skoro ty się zakochałaś to “Sąd” też może być zauroczony jego podejściem.

Jak dobrze wiesz słowa do słowa mało znaczą dowody świadczą dlatego pokaż Sądowi dowody…

 

I wiesz dlaczego piszę ten wpis ? Ponieważ dzisiaj byłam u mnie klientka którą miałam przyjemność obsługiwać dwa lata temu i teraz kierujemy sprawę do sądu rodzinnego o podwyższenie alimentów. Gdyż okazało się że Narcyz już jest po kolejnym rozwodzie oraz ma już dwoje dzieci –  historia lubi się powtarzać.. Narcyzi kłamią a kobiety Często zakochują się słowach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zadzwoń