rozwód

Rozwód Wina męża. Wina żony? Znęcanie się? Zdrada?

ZAPRASZAM CIĘ NA KANAŁ YOUTUBE  – ZOBACZ FILMIK –  CO ZROBIŁA ŻONA ???  – FILMIK

 

TAK – WINA: Stosowanie przemocy psychicznej wobec współmałżonka stanowi okoliczność, która pozwala przypisać winę małżonkowi za rozpad małżeństwa, a więc można skutecznie ubiegać się o rozwód z orzeczeniem o winie.

Przemoc psychiczna w małżeństwie jest trudna do rozpoznania i niezwykle ciężko jest ją udowodnić. Polega bowiem na przemyślnym manipulowaniu drugą osobą, powolnym utwierdzaniu ją w przekonaniu, że jest nic nie warta, nic nie potrafi. Sadysta uzależnia od siebie własną ofiarę i coraz bardziej gnębi. Psychiczny terror bywa często gorszą gehenną niż cielesne znęcanie się.

Rozwód Wina

JAKIE DOWODY W SĄDZIE PRZY ROZWODZIE?

1.ŚWIADKOWIE.   

Większość kłótni rodzinnych odbywa się bowiem bez udziału osób trzecich, więc o świadków naocznych takich zdarzeń raczej trudno. Jednakże w postępowaniu rozwodowym na świadka można powołać osoby, którym małżonek będący ofiarą przemocy psychicznej się zwierzał, a więc np. rodzina, przyjaciele, jak również osoby, które są np. wspólnymi znajomymi małżonków, i w których obecności doszło do incydentów świadczących o istniejącej przemocy, jak np. wulgarne odnoszenie się do współmałżonka.

2. NAGRANIA 

Małżonek będący ofiarą przemocy psychicznej jest zazwyczaj wycofany, zastraszony i boi się nagrywać!

W przypadku zdrady – nagrywaj rozmowy, zostawiaj podsłuchy!

NIE bójcie się!

3. SMS-y

Dowodem w przypadku wykazywania zaistnienia przemocy psychicznej mogą być również sms-y, e-maile, czy listy, w których małżonek ubliża czy używa wulgarnych słów wobec współmałżonka. Takim dowodem są również nagrania pozostawione na poczcie głosowej telefonu współmałżonka dręczonego psychicznie, podczas których drugi małżonek daje upust swym negatywnym emocjom i go znieważa.

4. OPINIE LEKARZY

 

Rozwód Wina

 

Więcej o dowodach przeczytasz na moim blogu.

Ostatnio mój pozew miał tyle dowodów, że zmieściły się na 450 stronach ;). W drukarce skończył się toner, a drukarka zaczęła parować!

A wina udowodniona i sprawa w sądzie WYGRANA!

Z poważaniem,

Adwokat Marta Wnuk

☎ tel.: +48691512933

📧e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.