Home rozwód Rozwód z narcyzem – jak wygląda?

Rozwód z narcyzem – jak wygląda?

by ADWOKAT MARTA WNUK
Rozwód z narcyzem - jak wygląda?

Rozwód z narcyzem – jak wygląda?

Rozwód z narcyzem – jak wygląda? Kiedy czeka Cię rozwód z narcyzem, albo po prostu rozstanie, to z pewnością zastanawiasz się, dlaczego tak się czujesz, że szukasz wszędzie pomocy – w internecie, u psychologa… Nie jesteś w stanie zrozumieć jego zachowania i podejścia do sprawy. Sprawy komplikują się w sytuacji, kiedy macie małoletnie dzieci. Co robić? Jedynym rozwiązaniem jest nabranie dystansu i przekazanie sprawy dobremu adwokatowi.

O mnie 🏛

JAK POMAGAM ❓

KONTAKT ✅

Rozwód z narcyzem a dzieci

Sytuacja znacznie się komplikuje, kiedy są małoletnie dzieci, gdyż wówczas trzeba uregulować sposób kontaktów ojca z dzieckiem oraz wysokość alimentów. Musisz wiedzieć, że narcyz będzie walczył o każdą złotówkę i będzie dla Ciebie jak osoba, która łapie Cię w kajdanki i ogranicza Twoją wolność. Żąda bezwarunkowego posłuszeństwa. Próbuje Tobą manipulować. Dodatkowo chce, żebyś ciągle go za wszystko przepraszała. 

ZAPRASZAM CIĘ NA KANAŁ YOUTUBE

  –  CO ZROBIĆ, ŻEBY SZYBKO SIĘ ROZWIEŚĆ? —> ZOBACZ FILMIK!!! 

Rozwód z narcyzem – jak wygląda?

Przeanalizujmy szczegółowo każdy z elementów.

1. Rozwód/rozstanie

Musisz pamiętać, że zawsze zostaniesz posądzona o winę. Cokolwiek zrobisz i jakkolwiek się starasz, to wina zawsze leży po Twojej stronie. Oczywiście jest to tylko jego zdanie, dlatego koniecznie złap do tego dystans i nie pozwól sobie wmówić, że jesteś wariatką. Takie osoby często są hipokrytami. Stosują technikę odbitego lustra. To oni się źle zachowują, ale chcą przerzucić ciężar odpowiedzialności na Ciebie. Absolutnie się na to nie zgadzaj.

Psychopaci słyną z uroku i charyzmy. Świetnie umieją nakłaniać kobietę, aby mówiła o swojej przeszłości, cierpieniu i spostrzeżeniach. W ten sposób pozyskują informacje jak kształtować rolę. Właśnie to wykorzystają!

Jak uwolnić się z toksycznej relacji? Jak uregulować sprawy z dzieckiem?

2. Alimenty 

Narcyzi zaciekle walczą o każdą złotówkę, bo nie chcą, żeby Tobie było lepiej. Chcą przede wszystkim, żeby to im było dobrze, wobec czego na miejscu pierwszym zawsze są oni i ich szczęście. Nic innego się nie liczy.

Podwyższenie alimentów

3. Kontakty

Niestety, kiedy się rozstajecie, a macie dzieci, trudno jest całkowicie się od niego odciąć. Co zatem zrobić? Należy przede wszystkim jasno określić zasady i nie oglądać się za siebie. Musisz zacząć działać, patrzeć tylko i wyłącznie w przyszłość. Oddziel go grubą kreską. Kontakty muszą być określone ściśle i bez żadnych odstępów.

Kontakt z dzieckiem

 

Zapraszam Cię na mój kanał YouTube:

Pozew o rozwód  🎥

Alimenty 🎥 

Rozwody – Tego nie rób w Sądzie 🎥

Rozwód z Manipulantem 🎥

 

Przeczytaj więcej:

Rozwód z Narcyzem – Najgorszy rozwód

You may also like

Umów się na Konsultacje [Płatną]