rozwód

Koronawirus Rozwód – Czy można złożyć pozew ?

Koronawirus Rozwód

“Chce złożyć pozew o rozwód. Jestem z Warszawy. Chce wskazać, iż pracuję jako informatyk i chciałam rozwód online. Jak zrobić żeby szybko się rozwieść ? Czy Sady w Warszawie działają ?Jest możliwość  uzyskać akt małżeństwa do rozwodu w USC ? Czy może pani się zająć moim rozwodem ?

 

Oczywiście, Sądy funkcjonują, akt małżeństwa również można uzyskać i złożyć pozew. Nie ma problemu. Na termin i tak czekamy wiec terminy  są 5-6 miesięcy. Jestem ciekawa jaka w płynie kwarantanna na małżonków i co będzie kiedy skończy się korona wirus. Myśle że wtedy terminy będą długie. Dlatego jeżeli jest podjęta decyzja -Nie ma co czekać tylko składać sprawę o rozwód do Sądu.

 

 

Świadczę pomoc w zakresie spraw rodzinnych. Główna siedziba mojej kancelarii mieści się w Warszawie.  Obsługuje klientów i pomagam w trudnym okresie życia – w sprawach roz­wo­do­wych, alimentacyjnych, w zakresie podziału majątku, alimentów, ogra­ni­czanie wła­dzy rodzi­ciel­skiej, pozba­wie­nie wła­dzy rodzi­ciel­skiej.

W Warszawie dużo s praw również toczy się w s prawie ustalenia kontaktów z dzieckiem.

 

Rozwód Warszawa – Ważne

Ważne jest to że nie zawsze jest dopuszczalny rozwód ? Czy druga strona chce również rozwodu ?

Roz­wód nie jest dopusz­czal­ny w kilku sytuacjach. A wiec kiedy ? W pierwszej kolejności –  dobro dzieci,   sprzeczność z zasadami współżycia

Jest też inna sytuacja, rozwód jest niedopuszczalny kiedy żąda go małżonek wyłącznie winny.

 

Koronawirus Rozwód

Rozwody  bez orzekania o winie

A może rozwód z orzeczeniem o winie. Należy zauważyć jaki jest cel ? Czego chce drugi małżonek ?

Spra­wa roz­wo­do­wa bardzo dużo niesie za sobą emocji, bólu. Dlatego koniecznie należy mieć plan krok po kroku.  Najlepsza sytuacja jest wtedy – kiedy dwie strony chcą ugodowo załatwić sprawę i zgadzają się rozwiązać małżeństwo bez orzekania o winie.

Małżeństwo – rozwód kończy się kiedy Sąd rozstrzygnie sprawę  wyrokiem . Jeżeli dwie strony chcą rozwiązać małżeństwa bez orzekania o winie – to super. W większości  praw nie nie jest tak łatwo.  Najczęściej o winę walczą kobiety. 

 

 

Czy wziąć Adwokata ?

Rozwód to niewątpliwie bardzo trudny czas. Ten czas wiąże się przede wszystkim ze stresem. Osobiście uważam że Adwokat w sprawie o rozwód jest konieczny . Należy ułożyć krok po kroku plan działania. Jak znaleść Adwokata do rozwodu ? Zawsze swoim klientom mówię, że jeżeli się zdecydują na mnie będzie mi bardzo miło. Mamy wolny rynek – masz prawo wyboru. Możesz w google wpisać – Adwokat rozwód Warszawa, Adwokat od rozwodów, Adwokat usługa rozwód, adwokat rozwód Warszawa, adwokat rozwód Gdańsk, itp. Warto wybierać osoby które się specjalizują w rozwodach. Dlaczego ? Dlatego że sprawy rodzinne wymagają dużego zaangażowania.  Zdecydowanie – rozwód to emocje. Dlatego empatia w sprawach rodzinnych jest ważna.

 

Rozwód Warszawa

Roz­wód a dzieci. Kiedy łączą was sprawy majątkowe, kiedy macie dzieci  bądź inne są powody warto znaleść Adwokata od rozwodów do pomocy w rozwodzie. Z pewnością Adwokat rozwodowy ustali z tobą plan na rozwód i pomoże. 

Czasem warto też zwrócić się o pomoc do psychologa.

Ja jako adwokat od rozwodów świadczę pomoc prawną w trudnych sprawach w całej Polsce.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Wnuk prowadzi sprawy – rozwód, alimenty, kontakty z dziećmi, podział majątku w Warszawie. 

 

Koronawirus Rozwód

Rozwody

To jak skończy się małżeństwo. Wszystko zależy od Was – od małżonków.

Rozwód – to też trudności psychologiczne. Mężczyzni inaczej przeżywają rozwód zaś kobiety inaczej. Najważniejsze aby s próbować znaleść porozumienie.

Roz­wód bez orze­ka­nia o winie – jest czasem najle pszy jednak  nie zawsze jest moż­li­wy.

Należy zauważyć, iż rozwód wiąże się z – alimentami, podziałem majątku, kontaktami z dzieckiem, opieką naprzemienną. Oczywiście, czasem rozwod z orzeczeniem o winie jest niezbędny.  Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji.

 

Adwokat rozwodowy 

W czym może pomóc ci Adwokat rozwodowy. Niewątpliwie to trudny czas.

W pierwszej kolejności – konieczne jest abyś miał podstawową wiedzę  z rozwodów.

  • Dlatego niezbędna jest porada prawna 
  • Ustalenie planu na rozwód
  • Ustalenie strategii rozwodowej
  • Negocjacje
  • Sporządzenie pism
  • Reprezentowanie przed Sądem

Koronawirus Rozwód

Jak wygląda sprawa rozwodowa?

Z rozwodami jest cieżko. Sprawy o rozwód są dość często.

Jak wygląda sprawa rozwodowa. Jakie pytania zadaje Sąd ?

Adwokat rozwodowy przygotuje Cię do pytań – jakie zadaje pytanie Sąd. Warto być przygotowanym do rozwodu. Warto przygotować się do tego żeby nie przezywać stresu przed roz prawą.  Każdy Adwokat który specjalizuje się w sprawach rozwodowych będzie wiedział co zrobić, jak was przygotować… Jeżeli sprawa się zbliża a ty nie jesteś przygotowany do tego – po prostu swojego pełnomocnika o przygotowanie.

Rozwodowe postępowanie sądowe

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zadzwoń