Home rozwód Jak wygląda rozwód?

Jak wygląda rozwód?

by ADWOKAT MARTA WNUK
Jak wygląda rozwód

Jak wygląda rozwód? – Wszyscy, którzy chcą się rozwieść zastanawiają się, jak wygląda rozwód.

O mnie 🏛

JAK POMAGAM ❓

KONTAKT ✅

Warunkiem koniecznym do rozwodu jest zupełny i trwały rozkład pożycia. Czy są sytuacje, że rozwód jest niemożliwy? Tak, jeżeli w jego wyniku miałoby ucierpieć dobro wspólnych małoletnich dzieci. Inną możliwością jest, gdy orzeczenie rozwodu było w jakikolwiek sposób sprzeczne z zasadami współżycia społecznego. Są oczywiście również inne sposoby, aby zatrzymać rozwód.

Jak wygląda rozwód?

Zdecydowanie najlepiej skontaktować się z kimś, kto się tym zajmuje i porozmawiać.

 

ZAPRASZAM CIĘ NA KANAŁ YOUTUBE

✅  –  CO ZROBIĆ, ŻEBY SZYBKO SIĘ ROZWIEŚĆ ? —>ZOBACZ FILMIK  !!! 

 

Oczywiście nie wszystko mogę ci tu przekazać. Lubię spotkania ze swoimi klientami – mamy wówczas możliwość przy kawie opracować plan działania. Podczas takich spotkań opowiadam swoim klientom historie podobne do tych, jakie ich spotkały i jakim rozstrzygnięciem zakończyły się w Sądzie. Dzięki temu klient wie czego może się spodziewać.

Tak, jeśli masz problem, zachęcam, aby przede wszystkim skorzystać z profesjonalnych porad prawnych, ponieważ w przeciwnym razie skutki mogą być bolesne. Uwierzcie mi, że sprawy o rozwód bywają skomplikowane i nie warto działać na własną rękę. Można wiele stracić…

Adwokat – Co zapewnia?

  • konsultację – porady prawne
  • przygotowywanie pism i pozwów np. koszt pozwu o rozwód oscyluje w granicach 500 zł.
  • reprezentowanie klientów przed sądem.

Jak wygląda rozwód

Jak wygląda rozwód? Etapy rozwodu

W pierwszej kolejności: wstępne rozmowy i konsultacje

Następnie zbieranie dowodów, opracowanie strategii rozwodu i naszego celu podczas tego procesu.

W następnej kolejności należy sporządzić pozew rozwodowy.  My zaproponujemy ci wersję pozwu, wyślemy do ciebie projekt i będziemy go dalej konsultować. Pozwy o rozwód piszę już ponad 10 lat i każdy jest zupełnie inny. Nie ma jednego najlepszego pozwu, gdyż każda sytuacja jest inna. Należy ustalić i rozstrzygnąć wiele ważnych kwestii, żeby napisać odpowiedni pozew.

 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ O ROZWODZIE – ZAPRASZAM NA FILM – KLIKNIJ

Czas

Długość trwania sprawy rozwodowej zależy od tego, czy macie dzieci czy nie, czy jesteście zgodni, czy jest między wami wojna oraz oczywiście w jakim sądzie będzie rozwód.

Jak wygląda rozwód – Mediacje

Sąd na pierwszej rozprawie będzie proponował małżonkom mediację. Trzeba jednakże pamiętać, że mediacja jest oczywiście płatna.

 

Więcej przeczytasz:

Nie chcę rozwodu.

POZEW O ROZWÓD Jak napisać pozew o rozwód ?

 

Potrzebujesz pomocy adwokata przy napisania pozwu bądź prowadzeniu sprawy? Skonsultuj się z profesjonalnym adwokatem lub z naszą kancelarią! Nie odbieram? Spokojnie, ZAWSZE oddzwaniam – chyba że jestem w Sądzie bądź mam klientów w kancelarii 😉

Jak wygląda rozwód

 

Więcej:

Jak przygotować się do rozwodu?

You may also like

Umów się na Konsultacje [Płatną]