Marta Wnuk adwokat od rozwodów

Adwokat Marta Wnuk.

Jestem adwokatem i prowadzę kancelarię adwokacką.

Kocham swoją pracę, bo dzięki niej zmieniam życie ludzi na lepsze. Każdego dnia pomagam swoim klientom w trudnych życiowych sytuacjach i rozwiązuje ich problemy związane z rozwodem, opieką nad dziećmi, alimentami i podziałem majątku.

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego i karnego.  Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelariach prawniczych, organach administracji publicznej.

Specjalizuję się głównie w prawie rodzinnym stąd chce się dzielić na blogu z wami swoją wiedzą.

W sporach rodzinnych wiem jak ważny jest człowiek i emocję. Czasem wsród przepisów cieżko nam zrozumieć naszą sytuację w jakiej się znaleźliśmy.

W sprawach rodzinnych mediuję pomiędzy małżonkami, aby wypracować płaszczyznę porozumienia w istotnych aspektach dotyczących rozwodu i jego konsekwencji. W przypadku braku możliwości wypracowania porozumienia kluczowe jest ustalenie strategii postępowania i argumentacja w sporze by osiągnąć swój sukces.

W czasie wolnym – bez togi, jestem spełnioną mamą oraz miłośniczką życia.

Zapraszam do mojej kancelarii adwokackiej.

Z mojej pomocy prawnej mogą skorzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i podmioty gospodarcze. Z uwagi na usytuowanie moich lokali – Warszawa i  Gdańsk to główne miasta, które obsługuje obecnie moja kancelaria adwokacka.

Deklaruję jednak, że każda osoba potrzebująca wsparcia zaufanego prawnika może liczyć na moją pomoc w całym kraju.

Wybierając Profesjonalnego Pełnomocnika wiem jak bardzo ważne jest zaufanie do niego.

Adwokat – To co ważne do wybierając Adwokata  powinniście darzyć go ogromnym zaufaniem.

Wszystkich zainteresowanych usługami mojej kancelarii prawnej, zapraszam do współpracy. Dane teleadresowe kancelarii umieszczone są w zakładce „Kontakt”.

 

Adwokat Marta Wnuk